Xyliwhite Bubblegum Splash Toothpaste Gel for Kid

650 Lekë
Paste dhembesh per femije ne forme xheli me shije camcakezi.
Disponibiliteti: Ne gjendje
  • Pa fluoride dhe SLS
  • E embëlsuar me produkt natyral- xylitol (25%)
  • E testuar dhe e aprovuar nga fëmijët

Përdorimi: Aplikoni pastën në furcën tuaj dhe lani dhëmbët 2 herë në ditë ose sic indikohet nga dentisti juaj.

Paketimi: 85g

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI VALBONATirane0692113487
FARMACI HYSAJ_TRPrane Medresese_Tirane0696120661
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
FARMACI HYRA DR.Durres0699764205
FARMACI JONA_LULushnje0695747362
FARMACI DAJTITirane0682000601
Farmaci Dorina Prendi Rr.Luigj Gurakuqi Lezhe
FARMACI ORGANIC PHARMACI BESMIRA_TRTIRANE,RR" ISLAM ALLA", PLL VJERO,KT 10698400277
FARMACI VJOLA Rr. ELRruga Elbasanit_Tirane0695802865
FARMACI NR. 1_PLAZHDURRES0696853184
Farmaci A. Xheblati_BRBERAT693328440 / 695653507
FARMACI NILA DURRESDURRES0692939476 / 0699415511
Farmaci XhuSiTirane,Rruga Ramazan Demneri ,njesia nr50694574555
FARMACI DORI-KLARA Tirane Tirane Rruga Dr Shevqet Ndroqi042200255
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI BESA TIRANESHKOLLA E KUQE TIRANE
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
Farmaci Pharma Egnatia AlketiKavaje Bulevardi Josif Budo0698771101
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.