Xyliwhite Strawberry Splash Toothpaste for Kids

630 Lekë
Paste dhembesh per femije ne forme xheli me shije luleshtrydhe.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 10850
  • Pa fluoride dhe SLS
  • E embëlsuar me produkt natyral- xylitol (25%)
  • E testuar dhe e aprovuar nga fëmijët

Përdorimi: Aplikoni pastën në furcën tuaj dhe lani dhëmbët 2 herë në ditë ose sic indikohet nga dentisti juaj.

Paketimi: 85g

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci ORANGE 005 FARMACI Tirane,Rruga Abdyl Frasheri , god 16,hyrja,1ap20696322755
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
FARMACI LOLA ANILAKAVAJE055243654 / 0695561182
Farmaci Denisa Tirane Don Bosko Rruga Muzaket 0698694258 / 693177715
Farmaci Orange Farmaci 024Tirane Perballe Qendres Kristal
FARMACI ERIONI-1 BABRRUBABRRU TIRANE0672080714
FARMACI KOPLIKU_SHKODERSHKODER0686012505
FARMACI NECKA_SRLagja Nr.3 Sarande0686764177 , 0693052980
FARMACI HELGATirane0693918288
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
FARMACI NURI_LULUSHNJE693326456
Farmaci ParidSarande Lagja nr 1 Rruga Butrinti0695708959
FARMACI MIA_TR (D.BOSKO)TIRANE,DON BOSKO042205331 / 0694893930
FARMACI KASA_ELLagja Syrja Dygjeni_Elbasan0699554622 / 0696471086

Kliente qe blene kete produkt blene edhe

Picture of Female Balance Capsules
3 000 Lekë
Picture of Thyroid Energy Veg Capsules
2 950 Lekë
Picture of Dandelion Tea, Organic
970 Lekë
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.