Xyliwhite Orange Splash Toothpaste Gel for Kids

€5.10
Paste dhembesh per femije ne forme xheli me shije portokalli.
Availability: In stock
SKU: 10846
  • Pa fluoride dhe SLS
  • E embëlsuar me produkt natyral- xylitol (25%)
  • E testuar dhe e aprovuar nga fëmijët

Përdorimi: Aplikoni pastën në furcën tuaj dhe lani dhëmbët 2 herë në ditë ose sic indikohet nga dentisti juaj.

Paketimi: 85g

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ELIDA CALI SRSARANDE HIMARE692636344
FARMACI KASA_ELLagja Syrja Dygjeni_Elbasan0699554622 / 0696471086
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
FARMACI HELGATirane0693918288
FARMACI HERBA PHARMRruga Myslym Shyri Tirane0699822367
Farmaci Irma Prifti 2L. Skender Libohova Rr. Misto Mamo Lushnje035226413, 0697240613
Farmaci Nr. 3 (Idajet Cane)-SRPrane Spitalit-Sarande0697574019 , 0692652070
FARMACI ROMA ELBElbasan0693637216
Farmaci Orange Farmaci 029 Tirane Rr.Don Bosko, Pall i Vizion +
Farmaci ANA-2014 TIRANEPrane Rruga e Teleferikut TIRANE695705558
FARMACI STELA VLVlore
Farmaci GEGAElbasan Prrenjas lagjja 1 blv Rinia pll nr 260697900167
Farmaci Orange farmaci 007Tirane Rr Kavajes pall Delijorgji0697254426, 0692209778
FARMACI DAJTITirane0682000601
FARMACI FARMABLENDELBASAN LAGJJA LUIGJ GURAKUQI RRUGA AQIF PASHA0694040455
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.