TRIDERM AD CLEANSING CREAM

€15.39
Pastron butesisht trupin dhe floket me prezence te dermatitit atopik. I pershtatshem per bebe, femije dhe te rritur. Shmang irritimin e syve dhe te lekures pasi shkumon pak.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 10758

Permban:

Sorbitol dhe glicerine: Kane efekt hidratues dhe mbrojtes. 

Vaj nga bajamja e embel: Veti hidratuese dhe emoliente. Pershtatet shume mire me lekuren dhe vecanerisht me lekurat sensitive.

Perdorimi: Aplikojeni ne lekure te thate, masazhojeni butesisht dhe me pas shpelajeni me uje te ngrohte.

Paketimi: 500 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
FARMACI ZAIMITirane0698316554
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI YLLITirane0684043778
FARMACI EUROPHARMRruga Asim Zeneli,nj.Bashkiake 2(COIN) Tirane0693325099
FARMACI DITE E NATE 21Rruga Mihal Grameno Nr.9/180 Tirane0699910010
Farmaci Nr. 1_Edmir Quka Tirane Tirane Rr. Petro Nini Luarasi0695265035
Farmaci SINAPS PharmaTirane Rruga DON BOSKO pall Meld shpk kt 10696077522
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
FARMACI NANA FARMATirane Rruga Muhamet Deliu Qesarak Tirane0685778522
Specifikime
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Lares, tonik, skrab
Sipas Linjave Bionike

Kliente qe blene kete produkt blene edhe

Picture of Vitamin C Crystals Powder
€17.01
Picture of Peppermint Oil
€9.72
Picture of Grapeseed Oil
€5.59
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.