THIOSOAP pH 5.5 CLEANSER

€10.12
Pastrues i lengshem per lekuren akneike, seborroike (fytyren dhe trupin), i pasur me squfur, acid laktik dhe karboksimetilcisteine. Kryen nje veprim te bute te ri-acidifikimit, pa ndryshuar ekuilibrin hidro-lipid te lekures.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 0414

Permban:

Sulfur: Kontrollon sekretimin e sebumit.

Acid laktik buferik: Ndihmon ne ribalancimin e pH te lekures.

Karboksimetilcist?ine: Aminoacid qe permban squfur, me veti balancuese te sebumit.

Perdorimi: Aplikojeni direkt ne lekure ose te holluar me uje dhe masazhojeni butesisht, pastaj shpelajeni.

Paketimi: 250 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI BESA TIRANESHKOLLA E KUQE TIRANE
FARMACI BIOSTirane044302778
Specifikime
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Lares, tonik, skrab
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.