Mousse Detergente La Rosa

€18.39
Pastrues per lekuren ne trajte shkume, me arome te rafinuar trendafili dhe te luleve te pjeshkes.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2959

Permban:

Vaj kokosi, palme dhe ulliri - pastrojne cdo papasterti nga lekura pa e irrituar ate.

Qeliza staminale - ngadalesojne plakjes e lekures, veti antirrudhe.

Acid hialuronik - veti te fuqishme hidratuese dhe antirrudhe.

Uje trendafili – efekt qetesues dhe rigjenerues.

Perdorimi: Aplikohet ne lekure te lagur, masazhohet butesisht dhe me pas shperlahet. Ideal per pastrimin e make up-it.

Paketimi: 250 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas trupitFytyra
Sipas tipit te produktitLares, tonik, skrab
Sipas LinjaveDr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.