Biocollagenix Eye Patches

1 100 Lekë
Patch inovative per trajtimin e konturit te syrit, te formuluara me nje hidroxhel te posacem qe permban koncentrate nga principe aktive natyrale: Kolagjen marin te hidrolizuar te tipit I, Kafeine dhe 3 lloje Acidi Hialuronik.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Patch inovative për trajtimin e konturit të syrit, të formuluara me një hidroxhel të posaçëm që përmban koncentrate nga principe aktive natyrale: Kolagjen marin të hidrolizuar të tipit I, Kafeinë, 3 lloje Acidi Hialuronik me 3 pesha të ndryshme molekulare. Produkti hidraton dhe tonifikon lëkurën, eleminon shenjat e lodhjes, fryrjen dhe rrathët e zinj. Për një rezultat më efikas, rekomandohet të lini produktin në frigorifer për 10/15 minuta para aplikimit dhe të përdoret 1-2 herë në javë, ose sipas nevojës.

Përdorimi: Pasi të keni pastruar lëkurën, vendosni patch-et në zonën e dëshiruar, lërini të veprojnë për 15-25 minuta dhe pastaj hiqini. Mos i ripërdorni.

Paketimi: 14 patch-e

Kolagjen i hidrolizuar, ekstrakt nga gjethe Ginkgo Biloba

Hialuronat natriumi

Kafeine

Ekstrakt nga gjethe aesculus hippocastanum

Tokoferole, vitaminë e

Nuk përmban: Parabene, aromë, silikone, SLS, SLES.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
DEA ONE SHPKTirane Rruga Myslym Shyri pll nr 56/20696415464 / 0672166172
FARMACI JULI_KORCEKORCE699239633
FARMACI KLODI FIERFIER034226314 / 693862188
FARMACI FLORITirane
FARMACI DAJARr. "Andon Zako Cajupi', Tirane04 2222 859 / 0675013331
FARMACI KAMEL FARMA Tirane (Laprak)Tirane Laprak676008703
FARMACI ISI KORCE ( ALMA JORGJI )Korce0698296331
Farmaci Ajla FarmaTirane,Rruga Artan Lenja fusha aviacionit0696730394
FARMACI URGJENCA_KOKORCE672022901
FARMACI HANA_TRTIRANE, TEK KOPSHTI BOTANIK0695522161
FARMACI HYSAJ_TRPrane Medresese_Tirane0696120661
FARMACI IRMA ElbasanRruga Mehmet Pajuni Elbasan698473073 / 693033400
FARMACI SIENA _Orikum-VloreORIKUM-VLORE
FARMACI KRISTI TRKomuna e Parisit_Tirane0692264141 / 0676359096
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
Farmaci Besa ELElbasan695840098
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI FISHTA 1Tirane0692304943
Farmaci PHARMA 13Tirane Kashar Yzberisht Rr Sabri Preveza p.Gora
FARMACI LATO TRTIRANE,PRANE SHKOLLES BASHKUAR (ISH-F.RENOL)0693177715
Farmaci A. Xheblati_BRBERAT693328440 / 695653507
FARMACI GRAND FARMARruga Myslym Shyri,pallati "EURO G.C"Sh.p.k Tirane0692065207
FARMACI VITALPHARMA Tirane Tirane KOMUNA E PARISIT694617273
FARMACI DRITA.J_TRTirane,prane maternitetit te ri0697842067
eFarma.AL SHPKTirane ,Rruga Luigj Gurakuqi pll 6 shk 1 ap 2 kt 06999515673 / 0692876876
FARMACI SAUKU_TRSAUK,TIRANE682073280
FARMACI NECKA_SRLagja Nr.3 Sarande0686764177 , 0693052980
FARMACI TEUTA FIERFier0696396559
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
FARMACI MILANO ELBASANElbasan0692110984
Farmaci Shoshi ShkoderShkoder lagjja Tre Heronjt Rr Marin Bicekemi 0692418181
Farmaci GEMADurres Shijak Rruga Brigada 10 0695871710
FARMACI TOP PHARMA Tirane Tirane RR"5 MAJI', QENDRA CONCORD 0672420281 , 0696366714
Farmaci Doarta MulgeciRr.Spiro Xheka,Mbrapa Golden City Tirane0695710083
FARMACI KOZETA VLVlore
FARMACI LIVIDATirane0695545372
FARMACI ALDA_ELELBASAN697906917
FARMACI SHEHUTirane0672071010
FARMACI LEKLI 2 TRTIRANE
FARMACI AMICA Tirane Tirane Blv"Gjergj Fishta",ish-ekspozita696130511
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.