Biocollagenix Eye Patches

1 100 Lekë
Patch inovative per trajtimin e konturit te syrit, te formuluara me nje hidroxhel te posacem qe permban koncentrate nga principe aktive natyrale: Kolagjen marin te hidrolizuar te tipit I, Kafeine dhe 3 lloje Acidi Hialuronik.
Availability: In stock
SKU: 10582

Patch inovative për trajtimin e konturit të syrit, të formuluara me një hidroxhel të posaçëm që përmban koncentrate nga principe aktive natyrale: Kolagjen marin të hidrolizuar të tipit I, Kafeinë, 3 lloje Acidi Hialuronik me 3 pesha të ndryshme molekulare. Produkti hidraton dhe tonifikon lëkurën, eleminon shenjat e lodhjes, fryrjen dhe rrathët e zinj. Për një rezultat më efikas, rekomandohet të lini produktin në frigorifer për 10/15 minuta para aplikimit dhe të përdoret 1-2 herë në javë, ose sipas nevojës.

Përdorimi: Pasi të keni pastruar lëkurën, vendosni patch-et në zonën e dëshiruar, lërini të veprojnë për 15-25 minuta dhe pastaj hiqini. Mos i ripërdorni.

Paketimi: 14 patch-e

Kolagjen i hidrolizuar, ekstrakt nga gjethe Ginkgo Biloba

Hialuronat natriumi

Kafeine

Ekstrakt nga gjethe aesculus hippocastanum

Tokoferole, vitaminë e

Nuk përmban: Parabene, aromë, silikone, SLS, SLES.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI AGOLLI_TRTIRANE, PRAN ASTIRIT 0694273068
Farmaci Orange Farmaci 024Tirane Perballe Qendres Kristal
FARMACI ORGANIC PHARMACI BESMIRA_TRTIRANE,RR" ISLAM ALLA", PLL VJERO,KT 10698400277
FARMACI ELSONA TACI_FIERFIER698244562
FARMACI FISHTA 1Tirane0692304943
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
FARMACI EUROPHARMRruga Asim Zeneli,nj.Bashkiake 2(COIN) Tirane0693325099
Farmaci ORANGE 005 FARMACI Tirane,Rruga Abdyl Frasheri , god 16,hyrja,1ap20696322755
FARMACI ELISA 3 ELELBASAN,SHUSHICE054248660
Farmaci Nabis_TRIsh Garda e Republikes_TIRANE693587909
Farmaci.alTirane Rruga Grigor Heba, okjekt 2kateshe, kati 10692089606
FARMACI WEST Sh.p.k(GARDA) TIRANEGarda E Republikes TIRANE692023111
BIO-PARAFARMACIA FRANCEZE Tirane QENDRA TREGETARE TIRANA RING CENTER0694067477
Farmaci BALLOLLI-01Librazhd,lagjja 2 Rr Qazim Murtini pall19 kt 10692624634
FARMACI SUELA DURRESDurres0692255499
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
DYQAN KOZMETIK NATYRAL_TRRR"DIBRES"696369577
FARMACI FLORITirane
Farmaci Blerta Alibali-SHShkoder695485639
FARMACI XHULIO_VLOREVLORE0698497029
Farmaci DITE E NATE 9TIRANE RR. KAVAJES0699910010
Farmaci Orange farmaci 008Tirane Rruga Muhamed Gjollesha kt10695373300
Farmaci DIELLRr. Don Bosko, Nd. Zona kad 8330 Tirane0696260916
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci DITE E NATE 14TIRANE PRANE Q. GLOBE
Farmaci Orange farmaci 026Tirane Rruga Myslym Shyri godina 12 hyrja 1
FARMACI SHEHU 2 TIRANERruga Tish Daia TIRANE
FARMACI VITALPHARMA Tirane Tirane KOMUNA E PARISIT694617273
Farmaci GJIKNURI Vlore Rruga Pelivan Leskaj lagjja 10 korriku 0672027908
FARMACI BOCILagja Beslidhja,Rr.Papa Gjon Pali ll Lezhe0696297455
FARMACI Adenisa KerpicaVelabisht Lagja "Qender"Berat0695229985
FARMACI MARS FARMA ELBASANELBASAN692940437
FARMACI Rrapaj TRRruga Bajram Curri Tirane 692676212
FARMACI ORANGE FARMACI 027RRUGA E DURRESIT, TIRANE
Products specifications
Sipas trupit Syte
Sipas tipit te produktit Maska
Sipas Linjave ESI
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.