COMFORT CRUTCHES (Paterica)

€29.16
Paterice me nje dizajn modern, e pershtatshme per te gjitha kerkesat tuaja, per meshkuj dhe femra.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2974

- Shume e lehte (peshon 480 gram).

- Maksimumi i peshes qe mban: 130 gram.

- Material alumini i cilesise se larte.

- Lartesia normale: 705mm- 995mm

- Ka 14 pozicione te ndryshme lartesie, me largesi 25mm nga njera tjetra.

- Mbajtesja e dorezes mund te zevendesohet.

- E disponueshme ne disa ngjyra.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
FARMACI Alda ShalaDurres Lagj. Nr8 Rr. Alexander Goga Kati 10676361933
FARMACI VIOLA 2Tirane0689036318
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas Linjave FDI
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.