Ultra Clean Touch (Peceta per dezinfektim)

€2.75
Peceta te lagura per dizinfektim. Vrasin 99.99 te baktereve.
Availability: In stock
SKU: 11446

Letrat e lagura Ultra Clean Touch kryejne nje veprim te shpejte antimikrobial kunder baktereve gram pozitive, baktereve gram negative, mykut dhe disa viruseve. Pa Alkol. Dizinfekton duart dhe siperfaqet pa uje dhe sapun lehtesisht ne cdo moment.

Perdorimi: 1 pecete per nje perdorim dhe vetem per nje siperfaqe. Per rezultate me efikase perdor dy peceta duke ferkuar duart nga 60 sekonda me secilen.

Perberesit: Uje, glicerin, quaternary ammonium compound (komponente aktive) <1%, Phenonoxyetanol, parfum, sodium benzoate.

Kujdes: Mos e perdorni tek bebet dhe femijet. Ne rast kontakti me syte, mbajini syte te hapur dhe shpelajini me uje te bollshem. Nese irritimi vazhdon, konsultohuni me mjekun. Te mbahet larg burimit te nxehtesise apo flakes se hapur.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Orange farmaci 026Tirane Rruga Myslym Shyri godina 12 hyrja 1
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci Orange Farmaci 024Tirane Perballe Qendres Kristal
FARMACI IDIALTirane042243844
FARMACI EURO SP.USHTARAK Tirane Tirane SPITALI USHTARAK LAPRAKE0699100137
FARMACI UNOTirane0692565666
FARMACI A&G Tirane Tirane ISH-EKSPOZITA042226310 / 0692031022
FARMACI ORANGE FARMACI 027RRUGA E DURRESIT, TIRANE
FARMACI LIVIDATirane0695545372
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
Farmaci ORANGE 002 FARMACI SHPKTirane,Rruga Qemal Stafa , pll nr10/780697723161, 0692209778
Farmaci DODA Tirane Rruga Ndreko Rino Nr 7 0682218104, 0683024536
FARMACI ORNELA_TRPerballe KMY-se Tirane
Mama & Baby Care KazanxhiDurres
FARMACI AMOS TRRruga Dritan Hoxha TIRANE044521448 / 0675160534
Farmaci Orange farmaci 008Tirane Rruga Muhamed Gjollesha kt10695373300
FARMACI VISI (LIQENI)Liqeni_Tirane042463118
FARMACI PANACEA TIRANERruga HOXHA TAHSIM TIRANE044500202
FARMACI INAPHARMA Tirane Tirane Porcelan 0696630699
FARMACI TROPLINI DRDurres0698735629
FARMACI ORANGE 028Rruga Xhanfize Keko perballe market "Rossman"Tiran0692209778
FARMACI MUJA TRTIRANE LAGJA ASTIR0682038207
FARMACI BORA 21 TIRANEKombinat TIRANE42351154 ,0694340978
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.