Skin Refining Enzyme PEEL

€28.35
Peeling me enzima, i pershtatshem per lekure te maturuar, shume efektiv per eleminimin e qelizave te vdekura.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 10228

Perdorimi: Aplikoni Skin Refining ne lekure te pastruar ne mbremje nje ose dy here ne jave. Lereni gjate nates qe te veproje dhe mos e pastroni lekuren. Te nesermen pastrojeni dhe kujdesuni per lekuren si zakonisht.

Paketimi: 50 ml

Perberja: Subtilisin: Enzime bioteknologjike qe nxit procesin e peeling te epidermes.

Enzima ka stabilitet te mjaftueshem afatgjate ne produktet kozmetike.

Nuk permban: Konservante, parfum dhe gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Peeling
Sipas Linjave Janssen

Kliente qe blene kete produkt blene edhe

Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.