Oxygenating Body Scrub

2 400 Lekë
Peeling per trupin me ekstraktin e algave, betaines dhe planktonit me arome te kendshme.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 1102

Pastron dhe heq yndyren e tepert duke e bere lekuren te bute dhe te lemuar.

Perdorimi: Aplikoni mbi lekuren e lagur te trupit gjate dushit dhe masazhojeni butesisht.

Paketimi: 200 ml

Perberja: Silica e hidratuar

Betain Cocamidopropyl

Ekstrakt I algave

Samhire

Nuk permban: Konservante, parfum dhe gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Lares, tonik, skrab
Sipas Linjave Janssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.