Red Clay Powder Moroccan

1 240 Lekë
Per lekura te ndjeshme, qe kane nevoje per detoksifikim, pastrim poresh dhe njetrajtesim te tonit te lekures.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Argjila e kuqe nga Maroku është një baltë natyrale e cila përthithet lehtësisht nga lëkura dhe mund të përzihet me ujë ose produkte të tjera hidratuese, mund të përdoret si larës fytyre ose si maskë purifikuese, vecanërisht për persona me lëkura sensitive.

Përdorimi: Përzieni 1 lugë gjelle pluhur nga Argjila e kuqe e Marokut me 1 lugë gjelle ujë dhe aplikojeni në fytyrë duke evituar pjesën e syve. Lëreni të veprojë për 15-20 minuta, shpërlajeni dhe pastaj vendosni hidratuesin.

Paketimi: 170 g

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI FATJONA VLOREVLORE0694737049
Farmaci Denisa Tirane Don Bosko Rruga Muzaket 0698694258 / 693177715
FARMACI CALLIKU SHIJAK DURRES692050515
FARMACI LATO TRTIRANE,PRANE SHKOLLES BASHKUAR (ISH-F.RENOL)0693177715
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI MEG + Farma_TRMedreseja_Tirane0696208374
Farmaci Irma Prifti 2L. Skender Libohova Rr. Misto Mamo Lushnje035226413, 0697240613
FARMACI ZHANI VALIASVALIAS TIRANE0693846940
Farmaci London 2 ElbasanElbasan Lagja Skenderbej, Rruga Iliaz Kosova0693776264
FARMACI NURI_LULUSHNJE693326456
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.