Glucosamine '1000' Vegetarian

€28.35
Per shendetin e kockave dhe artikulacioneve.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 11755

Glukozamina ështe një përbërës esencial për formimin e glukosaminoglikaneve (GAGs) dhe proteoglikaneve, përbërësit kryesor të indit kërcor. Këto përbërës tërheqin ujin dhe formojnë një si jastek tek artikulacionet duke ofruar lubrifikim dhe amortizim ndaj goditjeve. Ky produkt është vegan/vegjetarian dhe nuk është i derivuar nga molusqet.

Përdorimi: 2 kapsula në ditë.

Paketimi: 90 kapsula

 

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % vlerës ditore

Kalori

10

 

Totali i karbohidrave

2 g

 

HCl glukozamine GreenGrown®

2 g

*

Përbërës të tjerë: Celulozë (Kapsula), pluhur celuloze, stearat magnezi (origjinë bimore) dhe silicë.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci SIDITirane Rr Komuna e Parisit pall Pinareve0696706106
FARMACI ORIENTirane0692054446
FARMACI TUTTO FARMA_TRTIRANE.Rr."Don Bosko"695886223
FARMACI ILJAZI TIRANEUnaza E RE TIRANE0696718280
FARMACI VJOSATirane0692084153
FARMACI MEGI_KOKORCE699650596
FARMACI ARLINDI DurresDURRES, lagjja 15 Rr Petrit Llaftiu0695155677
FARMACI LOLA ANILAKAVAJE055243654 / 0695561182
FARMACI ORIEN 2 _TRUNAZA E RE -TIRANE
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci ABISTirane Rruga Rrapo Hekali Nj Administrative 130695694145
FARMACI FLORITirane
FARMACI LEDIA_VLVLORE0688089861
Farmaci Irma Prifti 2L. Skender Libohova Rr. Misto Mamo Lushnje035226413, 0697240613
FARMACI AGIMI 1 Tirane Tirane Astiri0696563486, 0673225364
FARMACI BLERTA_TRKodra e Diellit_TIRANE0684000556
FARMACI ORGANIC PHARMACI BESMIRA_TRTIRANE,RR" ISLAM ALLA", PLL VJERO,KT 10698400277
FARMACI FARMACITY-FISHTA 1Rruga Deshmoret e 4 Shkurtit Tirane 0693063744
Farmaci Liveta Tirane Tirane Komuna Parisit42322322 , 0672674066
FARMACI 21 TIRANE........Rr.Frederik Shirokai TIRANE(21 Dhjetori)0693644133
FARMACI 21 (ANILA HASANAJ)Tirane Rruga Frederik Shiroka vila nr.12 Tirane0692332207
FARMACI BESMIR BURRJA(SKODRIN)-SHKSHKODER692216992
FARMACI VIOLETA GJOKATirane Rruga Fabrika e Qelqit pallati 55 Tirane0692779657
FARMACI DAJARr. "Andon Zako Cajupi', Tirane04 2222 859 / 0675013331
Farmaci Galen PharmaTirane Rruga Kavajes dyqani 5/10693257207
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.