GIFT BOX DEFENCE MAN

€36.04
SAFE SHAVE ANTI-IRRITATION SHAVING FOAM 200 ml + SAFE BALM SOOTHING AFTERSHAVE BALM 75 ml + DRY TOUCH Roll-on 50 ml
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 2802
Paketimi përmban:
SAFE SHAVE ANTI-IRRITATION SHAVING FOAM 200 ml
Shkumë rroje për meshkuj, për lëkurë sensitive dhe intolerante. Parandalon prerjet dhe irritimet e lëkurës. Përmban përbërës me veti hidratuese dhe mbrojtëse për lëkurën.
SAFE BALM SOOTHING AFTERSHAVE BALM 75 ml
Balsam pas rrojes për meshkujt. Qetëson dhe freskon lëkurën e fytyrës pas rrojes.
DRY TOUCH Roll-on 50 ml
Antidjersë në formë roll on-i për meshkuj, balancon djersitjen dhe neutralizon aromat e këqija.
 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
Farmaci Doarta MulgeciRr.Spiro Xheka,Mbrapa Golden City Tirane0695710083
FARMACI NERSI (QTU)_TRQTU-TIRANE0672583037
FARMACI BESJONA_TRPrane Freskut _TIRANE697414463 / 0673740870
FARMACI LEDIA_VLVLORE0688089861
FARMACI LAURA FARMA (MEDRESEJA) Tirane Tirane MEDRESEJA 0672024631
FARMACI SARA_TRRr.Frosina Plaku_Tirane672067272
FARMACI Nr.9 Plus (ANISA)-VloreVLORE0699737727
FARMACI KLODI BRBerat0694049620
Specifikime
Sipas trupit Meshkujt
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Bionike