Propolaid Vaporoil

1 000 Lekë
Perzierje e 6 vajrave balsamike 100% natyrale, me ekstraktin oleoz te Propolisit dhe Mentolit, per lirimin e rrugeve respiratore me avull dhe desinfektimin e ambjentit.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Perzierje e 6 vajrave balsamikë 100% natyralë, me ekstraktin oleoz të Propolisit dhe Mentolit, për lirimin e rrugëve respiratore me avull dhe desinfektimin e ambjentit. Esenca balsamike e Eukaliptit, Mentes, Cajeput, Propolisit dhe Mentolit për ambjente dhe për avull përmirësojnë respiracionin dhe favorizojnë zhbllokimin nazal dhe bronkial. Vetëm për përdorim të jashtëm.

Përdorimi: Për avull:10 pika në ujë të vluar. Mund të hidhen përsëri pasi ti ketë mbaruar efekti.  Për ambjentin:5-10 pika në vaporizator, shami, tapet, etj

Paketimi: Flakon 30 ml

Eukalipt Vaj esencial

Cajeput Vaj esencial

Dëllinjë Vaj esencial

Gaultheria Vaj esencial

Mente Vaj esencial

Propolis Ekstrakt

Karafil Vaj esencial

 

Nuk përmban: Aromë artificiale, konservantë, gluten.

Produkt Vegjetarian

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI FARMA PRIMA TIRANE21 dhjetori TIRANE694813693
FARMACI EVA Tirane Tirane RRUGA QEMAL STAFA2345949
FARMACI BUTRINTI MULLET Tirane Tirane MULLET0693321881
Farmaci Orange Farmaci 12Fier Rruga Ramiz Aranitasi Lagjja 11 Janari0698815157
BIO-PARAFARMACIA FRANCEZE Tirane Tirane QENDRA TREGETARE TEG0694769600 , 0696154711
FARMACI INAPHARMA Tirane Tirane Porcelan 0696630699
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci Gjermane-2 Tirane Tirane Blloku Gintash_Laprake693938310 ,0695231885
FARMACI ORIENTirane0692054446
FARMACI EMATirane0684054733
FARMACI BIO PLUS_KORr.28 Nentori_KORCE693953690
FARMACI ZAIMITirane0698316554
FARMACI EVERGREENRruga Mujo Ulqinaku_Fier0692125021
Farmaci Silva TIRANEPrane Kopshtit Zoologjik TIRANE0692390029
FARMACI ITALFARMA ELElbasan0693370243
FARMACI LEKLI 2 TRTIRANE
FARMACI VALBONATirane0692113487
FARMACI KADRI ABDI H.Elbasan069212923
FARMACI LIVIDATirane0695545372
FARMACI SIENA _Orikum-VloreORIKUM-VLORE
FARMACI OZI & ERI FIERFIER0693768587
FARMACI SIHANA_FRLagja Liri Gero_FIER692393254
FARMACI ANI TIRANEPrane Astirit TIRANE693575083
FARMACI HELGATirane0693918288
FARMACI FARMABLEND 2Elbasan0676466831
FARMACI SHEHUTirane0672071010
FARMACI NR. 1 FIERPrane Universitetit Kristal Fier692151539
FARMACI XHENITirane
Farmaci SEFAFier Lagjja 15 Tetori Rruga Mico Papuciu0696583432
FARMACI INA SHEHU_FIER (AGIM SHEHU)Lagja Apollonia,Rruga Brigada XI Sulmuese Fier0694885574
FARMACI ARLINDI DurresDURRES, lagjja 15 Rr Petrit Llaftiu0695155677
FARMACI TONI_SAUKSAUK_TIRANE0682073280 / 0692160173
Farmaci Sauku 2Rr. ELB Godina 403, Hyrja 2 Tirane0695175374
FARMACI SAUKU_TRSAUK,TIRANE682073280
FARMACI FISHTA 1Tirane0692304943
FARMACI KOPLIKU_SHKODERSHKODER0686012505
FARMACI BESA TIRANESHKOLLA E KUQE TIRANE
Farmaci IVATirane Rr. Mihal Grameno pll 13shk3 kt 1 ap 410693924196
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
FARMACI FARMAIDEATirane696195202
FARMACI ERIUSTirane0692176958
FARMACI MILANO ELBASANElbasan0692110984
FARMACI MOZA _YzberishtTIRANE694569482
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.