Omega 3-6-9 1000 mg Softgels

2 050 Lekë
Perzierje nga 5 vajra ushqyes me acide yndyrore esenciale per mirembajtjen e shendetshme te lekures dhe sistemit imunitar.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Omega 3-6-9 është një përzierje vajrash nga farat e Lirit, Evening Primrose, Canola, Black Currant dhe farave e Kungullit. NOW kombinon këto vajra të njohur për vetitë e tyre për të balancuar proporcionet e Omega 3, Omega 6 dhe Omega 9. Omega 3, Acidi Alfa Linolenik, Omega 6 dhe GLA janë të nevojshëm për mirëmbajtjen e lëkurës, dhe sistemit imunitar. Acidi Oleik, një acid yndyror i pangopur i Omega 9 kontribuon në mirëbajtjen sistemit kardiovaskular.

*Cdo dozim ka: Omega-3 [Acid Alfa Linolenik (ALA)] 45%; Omega-6 [Acid Linoleik dhe Acid Gamma Linolenik (GLA)] 26.5%; Omega-9 [Acid Oleik] 17.5%; Të tjera (acide yndyrore me varg të shkurtër, yndyrna të ngopura, fosfolipide, etj) 11%

Përdorimi: 2 kapsula në ditë të shoqëruara me ushqim.

Paketimi: 100 kapsula

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % së vlerës ditore

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % së vlerës ditore

Kalori

20

 

Vaj nga fara liri

1.4 g

*

Totali i yndyrnave

2 g

3%*

Vaj Evening primerose

300 mg

*

Yndyrna te ngopura

<0.5 g

2 %

Vaj Canola

260 mg

*

Yndyrna me shume lidhje
te pangopura

1.5 g

*

Vaj black currant

20 mg

*

Yndyrna me nje lidhje
te pangopur

<0.5 g

*

Vaj I farave te kungullit  

20 mg

*

Përbërës tjerë: Kapsulë e butë xhelatinoze (xhelatinë bovine, glicerinë, ujë, pluhur karameli, pluhur karobi)

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI KSANTI FARMA TIRANEQyteti Studenti TIRANE0695707146
FARMACI LEDIA_VLVLORE
Farmaci LEKA FARMA ElbasanELBASAN695128855
FARMACI KLODI BRBerat0694049620
DEA ONE SHPKTirane Rruga Myslym Shyri pll nr 56/20696415464 / 0672166172
FARMACI Jurgen Babamusta_DRDurres052237386 / 0692126053
FARMACI MATADurres0682078231
FARMACI HYRA DR.Durres0699764205
FARMACI DALIPI DRDurres686261268
FARMACI JULI FIERFier0699503331
FARMACI ALDA _FIERFIER,LGJ'KASTRIOTI'696433058
FARMACI JONA_LULushnje0695747362
Farmaci Dorina Prendi Rr.Luigj Gurakuqi Lezhe
FARMACI ELENI ELElbasan
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci Gentiana Marku_TRTirane,Rr'Barrikadave"Turdiu Centre Kt1 0672000911, 0682090056
FARMACI ROMA ELBElbasan0693637216
FARMACI FARMATECHTirane0692075901
FARMACI KRISTAL TRTirane0672033736
FARMACI INEATirane
FARMACI NILA DURRESDURRES0692939476 / 0699415511
FARMACI ARLINDI DurresDURRES, lagjja 15 Rr Petrit Llaftiu0695155677
FARMACI TANATirane042238286
FARMACI ADRI_FIERFIER692743448
Farmaci London 2 ElbasanElbasan Lagja Skenderbej, Rruga Iliaz Kosova0693776264
FARMACI TONI_SAUKSAUK_TIRANE0682073280 / 0692160173
Farmaci Sauku 2Rr. ELB Godina 403, Hyrja 2 Tirane0695175374
FARMACI SAUKU_TRSAUK,TIRANE682073280
Farmaci RejanKamez Lagj. nr2 Bulevardi Blu0699658905 , 0694464219
Farmaci Eiden Farma TIRANEDon Bosko TIRANE685477876
Farmaci Pharma Store FloriRr. Kastriotet Ndertesa 83 Tirane0699775702
FARMACI BLEDI TIRANETirane0695448393
FARMACI MEG + Farma_TRMedreseja_Tirane0696208374
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
FARMACI MOZAIKU_TRTIRANE042223571
FARMACI BESA TIRANESHKOLLA E KUQE TIRANE
FARMACI STELA VLVlore
FARMACI YLLITirane0684043778
FARMACI LOLA ANILA 2 KAVAJE0693946262
Farmaci Irma Prifti 2L. Skender Libohova Rr. Misto Mamo Lushnje035226413, 0697240613
FARMACI DAJTITirane0682000601
Farmaci Pharma Egnatia AlketiKavaje Bulevardi Josif Budo0698771101
FARMACI MAEL_TRTIRANE0684944107
Farmaci MalajTirane Rr Irfan Tomini0693893425
Farmaci Liveta Tirane Tirane Komuna Parisit42322322 , 0672674066
Farmaci Oligerta Kastrioti-SRQender-Sarande692293656
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.