Omega 3-6-9 Liquid

2 660 Lekë
Perzierje optimale e acideve yndyrore esenciale te vajit te farave te lirit, ullirit, embrionit te grurit dhe evening Primrose.
Disponibiliteti: Ne gjendje

NOW® Omega 3-6-9 Liquid është një përzierje optimale e acideve yndyrore esenciale të vajit te farave të lirit, ullirit, embrionit të grurit dhe evening Primrose. 95% e peshës së produktit është e përbërë nga vajrat organik.

*Acide yndyrore për një lugë gjelle: Omega-3 (Acid Linolenik) 6 g, Omega-6 (Acid Linoleik & GLA) 3 g, Gamma Acid Linolenik (GLA) 150 mg, Omega-9 (Acid Oleik) 3 g

Përdorimi: 1 lugë gjelle 1 ose 2 herë në ditë mundësisht të shoqëruar me ushqim. Mbajeni në frigorifer.

Paketimi: 473 ml

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % së vlerës ditore

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % së vlerës ditore

Kalori

120

 

Yndyrna me nje lidhje
te pangopur

3 g

 

Kalori nga yndyrna

120

 

Natrium

0 mg

0 %

Totali yndyrnave

14 g

22 %

Totati i karbohidrateve

0 g

0 %

Yndyrna te saturuara

1.5 g

8 %

Sheqer

0 g

 

Trans yndyrna

0 g

2 %

Proteina

0 g

 

Yndyrna me shume lidhje
te pangopura

9 g

*

     

Përbërës tjerë: Vaj organik nga farat e lirit, vaj organik evening primrose, vaj ulliri organik, vaj nga embrioni i grurit (i presuar) dhe një përzierje antioksiduese natyrale e vajit organik te lulediellit, ekstrakt organik rozmarine, përzierje natyrale tocoferol (nga soja), acid askorbik dhe acid citrik.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ILIRTirane0672018278
FARMACI BOSI_LBLibrazhd51423733
FARMACI MELSA-PRIM Tirane Rruga Ali Shefqeti,Godina nr 53,kati 1 Tirane0672353185
Farmaci London 2 ElbasanElbasan Lagja Skenderbej, Rruga Iliaz Kosova0693776264
FARMACI TAULANT NACI _FR FIER698490659
Farmaci Oligerta Kastrioti-SRQender-Sarande692293656
FARMACI KSANTI FARMA TIRANEQyteti Studenti TIRANE0695707146
Farmaci LEKA FARMA ElbasanELBASAN695128855
FARMACI IRDA FIERFier0692088422 , 0696365063
FARMACI KLODI FIERFIER34226314
FARMACI EVERGREENRruga Mujo Ulqinaku_Fier0692125021
FARMACI ELISA 3 ELELBASAN,SHUSHICE054248660
FARMACI Jurgen Babamusta_DRDurres0692126053
FARMACI HYRA DR.Durres0699764205
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.