Pomata Tea Tree BIO&VEGAN

2 850 Lekë
Pomade organike e formuluar posacerisht per te mbrojtur lekuren dhe lehtesuar irritimet, skuqjet dhe kruajtjet ne lekure dhe thonj. Fale perqindjes se larte te tea tree oil, rekomandohet te perdoret per herpes, mykozis, ekzema, akne apo infeksioneve.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 0798

Perberes te tjere: vaj ulliri, vaj organik camellia, vaj bajame, gjalpë shea, vitamina A, C dhe E, ekstrakte organike të calendulas, aloe dhe mullages, amamalid i distiluar, kamomil, ekstrakte të grejpfrutit dhe pemes se cajit.

Perdorimi: Aplikohet ne lekure, masazhohet lehtesisht derisa te perthithet.

Paketimi: 50 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI VITALPHARMA Tirane Tirane KOMUNA E PARISIT694617273
Specifikime
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Krem
Sipas Linjave Dr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.