PREZERVATIV CONTROL FORTE x 12

600 Lekë
Me shume trashesi dhe me shume rezistence.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 9927

Paketimi: 12 cope

Materiali: Latex natyral

Ngjyra:  E tejdukshme

Lubrifikanti: Standart, me baze silikoni

Karakteristika: Me shume trashesi

Efekti: Me shume rezistence

Forma: Anatomike, e pershtatshme

Trashesia: 0.090 mm

Gjatesia: 190 mm

Gjeresia: 54 mm

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI XHENITirane
FARMACI YLLKA ARAPI_ELELBASAN693771047
FARMACI HELGATirane0693918288
Farmaci Nr. 1_Edmir Quka Tirane Tirane Rr. Petro Nini Luarasi0695265035
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
FARMACI SETI TIRANETirane0692238973
Farmaci AS Tirane Rruga Naim Frasheri pll 17 kt 1 0686495454
FARMACI FLORITirane
FARMACI BLERTA_TRKodra e Diellit_TIRANE0684000556
Specifikime
Sipas Linjave Control Condoms
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.