PREZERVATIV CONTROL NATURE x 12

600 Lekë
Kenaqesi natyrale. Fale formes ergonomike garanton nivel te larte fleksibiliteti dhe komforti.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 9918

Paketimi: 12 cope

Materiali: Latex natyral

Ngjyra: E tejdukshme

Lubrifikanti: Standarte, me baze silikoni

Forma: Anatomike, e pershtatshme

Trashesia: 0.070 mm

Gjatesia: 190 mm

Gjeresia: 54 mm

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI DR. PHARMACY(ANDRI CABELI)Prane Kopshtit Zoologjik,RR"Shyqyri Brari"Tirane048847153 / 0695792505
FARMACI VJOSATirane0692084153
Farmaci AS Tirane Rruga Naim Frasheri pll 17 kt 1 0686495454
FARMACI FLORITirane
FARMACI RRAPOTIRANE0696368479
Farmaci Eiden Farma TIRANEDon Bosko TIRANE685477876
Specifikime
Sipas Linjave Control Condoms
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.