PREZERVATIV CONTROL NATURE XL x 12

600 Lekë
Kenaqesi natyrale me me shume gjeresi dhe me shume gjatesi. Fale formes ergonomike garanton nivel te larte fleksibiliteti dhe komforti.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 9930

Paketimi: 12 cope

Materiali: Latex natyral

Ngjyra: E tejdukshme

Karakteristika: Mase me e madhe

Efekti: Me shume komfort

Lubrifikanti: Standarte, me baze silikoni

Forma: Anatomike, e pershtatshme

Trashesia: 0.070 mm

Gjatesia: 195 mm

Gjeresia: 57 mm

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Eiden Farma TIRANEDon Bosko TIRANE685477876
FARMACI ORANGE 039Tirane Kamez Rruga"Bulevard Blu" kati 1 Kamez0694030070
FARMACI LEKLI 2 TRTIRANE
FARMACI FLORJAN_DRShkozet_DURRES0695442044
Specifikime
Sipas Linjave Control Condoms
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.