PREZERVATIV CONTROL PEPPERMINT ECSTASY x 6

350 Lekë
Per me shume freski dhe kenaqesi ne raport. Me shije mente.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 9938

Paketimi: 6 cope

Materiali: Latex natyral

Ngjyra: Jeshile

Karakteristika: Me shije mente

Lubrifikanti: Standarte, me baze silikoni me shije

Forma: Anatomike, e pershtatshme

Trashesia: 0.070 mm

Gjatesia: 190 mm

Gjeresia: 54 mm

 

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI MERI_KOKORCE695734749
Farmaci ARENATirane Rruga Gjon Pali II qendra tregtare Arena0692077700
FARMACI STELA VLVlore
Specifikime
Sipas Linjave Control Condoms
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.