PREZERVATIV CONTROL TOUCH & FEEL x 3

€1.62
Per me shume stimulim. Prezervativ me tekture, me vija dhe pika.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 10197

Paketimi: 3 cope

Materiali: Latex natyral

Ngjyra:  E tejdukshme

Lubrifikanti: Standarte, me baze silikoni

Karakteristika: Me reliev, me vija dhe pika.

Efekti: Me shume stimulim

Forma: Anatomike, e pershtatshme

Trashesia: 0.10 mm

Gjatesia: 193 mm

Gjeresia: 53 mm

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci ANA-2014 TIRANEPrane Rruga e Teleferikut TIRANE695705558
FARMACI EVA Tirane Tirane RRUGA QEMAL STAFA2345949
FARMACI FLORJAN_DRShkozet_DURRES0695442044
FARMACI MEGI_KOKORCE699650596
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI URGJENCA_KOKORCE672022901
Farmaci Nr. 3 (Idajet Cane)-SRPrane Spitalit-Sarande0697574019 , 0692652070
FARMACI SHENGJERGJI 3Lagjja nr.15 Rruga Aleksander Goga Durres0692060320
Farmacia B +Tirane Rruga Mihal Grameno 0692607927
FARMACI HOBDARITirane042233183
FARMACI BESJONA_TRPrane Freskut _TIRANE697414463 / 0673740870
FARMACI BIO LINEShkolla Baletit_Tirane0674911797
FARMACI MARSIDA SHShkoder0688380564
FARMACI HEALTHCARETirane0695695959
FARMACI VALBONATirane0692113487
FARMACI ELA 1 DRDURRES0693153789
Farmaci Orange farmaci 009Tirane,lagjja 4 ,Rr Myslym Keta ,godina 214/30693790145
FARMACI HEBOVIJA ShkoderShkoder Lgj"Vasil Shanto",Rr"Qemal Dracini"362/36406773315574
FARMACI HOTI TIRANEKamez TIRANE0692130473
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
FARMACI BIO PLUS_KORr.28 Nentori_KORCE0694532474
FARMACI BLERTA_TRKodra e Diellit_TIRANE0684000556
FARMACI IMENARruga Avni Rustemi-Korce0695397966
FARMACI ELSONA TACI_FIERFIER698244562
FARMACI PRANVERAFier
FARMACI ELISA 3 ELELBASAN,SHUSHICE054248660
FARMACI YLLKA ARAPI_ELELBASAN693771047
FARMACI ENDRI Tirane Tirane Rr.Gramoz Pashko0698380711 ,42303183
FARMACI MEDICIN HOUSE_ELBElbasan698949921 / 697610162
FARMACI OKSIGJENI Tirane Tirane TEK MATERNITETI I RI0422373334
FARMACI TAULANT NACI _FR FIER693893805 / 698490659
FARMACI JULI FIER_(Juliana Zhupa)Fier0699503331
FARMACI ANDI_FIERPRANE SPITALIT_FIER0695778688 / 0675833101
FARMACI REGISA PATOSPatos_Fier0697682829
FARMACI IRDA FIERFier0692088422 , 0696365063
FARMACI EVERGREENRruga Mujo Ulqinaku_Fier0692125021
FARMACI Jurgen Babamusta_DRDurres052237386 / 0692126053
Farmaci Urgjenca Dr(Ilda Babamusta)Durres Lagj. nr8, Rr. Aleksander Goga0692721401
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
FARMACI KAMEL FARMA Tirane (Laprak)Tirane Laprak676008703
FARMACI RISTOTirane0695758202
FARMACI MERI_KOKORCE695734749
Farmaci ARMANDOPogradec Lagjja nr 1 Rruga e Korces ndertesa 1/1350692493920
Golden EnterpriseTirane Rr. Robert Shvarc, Pall. Niku Construksion0694404820
FARMACI HELGATirane0693918288
FARMACI SETI TIRANETirane0692238973
FARMACI BLIRITirane0682030025
FARMACI ITALFARMA ELElbasan0693370243
FARMACI ALVIT (Vjollca Koco) Tirane Tirane Rr."Kom Parisit", Kompl KIKA0699135260
Farmaci NR 1 (Nevreze Xhafa)Sarande085222493 0692318669
FARMACI NECKA_SRLagja Nr.3 Sarande0686764177 , 0693052980
FARMACI KRISTI HIMAREHimare_Vlore
FARMACI ITAL FARMARruga Albanopoli,Godina nr 4/236 Tirane0672033008
FARMACI STELA VLVlore
FARMACI JORA_TRRr.Shkelqim Fusha_Q.Kristal_TIRANE699693169
FARMACI FARMANORDTirane, Rruga e Kastrioteve 0682062820
Farmaci FARMAVITA-VLOREVlore Rr Riza Salati lagjja Rilindja pll1148 kt 10697850771
FARMACI GJSM 8_VLVLORE694333187
Farmaci Medic ALLagja Pavarsia_Vlore0693756511 , 0692020213
Farmaci EMIRA OSMANI_LELEZHE
FARMACI ANA_LEZHELagja Varosh_LEZHE0698521732
Specifikime
Sipas Linjave Control Condoms
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.