PREZERVATIV CONTROL TOUCH & FEEL x 6

350 Lekë
Per me shume stimulim. Prezervativ me tekture, me vija dhe pika.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 10198

Paketimi: 6 cope

Materiali: Latex natyral

Ngjyra:  E tejdukshme

Lubrifikanti: Standarte, me baze silikoni

Karakteristika: Me reliev, me vija dhe pika.

Efekti: Me shume stimulim

Forma: Anatomike, e pershtatshme

Trashesia: 0.10 mm

Gjatesia: 193 mm

Gjeresia: 53 mm

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Eiden Farma TIRANEDon Bosko TIRANE685477876
FARMACI FLORJAN_DRShkozet_DURRES0695442044
FARMACI FLORITirane
Specifikime
Sipas Linjave Control Condoms
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.