PREZERVATIV CONTROL TOUCH & FEEL x 12

600 Lekë
Per me shume stimulim. Prezervativ me tekture, me vija dhe pika.
Availability: In stock
SKU: 10199

Paketimi: 12 cope

Materiali: Latex natyral

Ngjyra:  E tejdukshme

Lubrifikanti: Standarte, me baze silikoni

Karakteristika: Me reliev, me vija dhe pika.

Efekti: Me shume stimulim

Forma: Anatomike, e pershtatshme

Trashesia: 0.10 mm

Gjatesia: 193 mm

Gjeresia: 53 mm

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI SETI TIRANETirane0692238973
Farmaci AS Tirane Rruga Naim Frasheri pll 17 kt 1 0686495454
FARMACI FLORITirane
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI BLERTA_TRKodra e Diellit_TIRANE0684000556
Farmaci Eiden Farma TIRANEDon Bosko TIRANE685477876
Products specifications
Sipas Linjave Control Condoms
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.