PREZERVATIV CONTROL XTRA LUBE x 12

600 Lekë
Me shume lubrifikant dhe forme anatomike natyrale.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 9921

Paketimi: 12 cope

Materiali: Latex natyral

Ngjyra:  E tejdukshme

Lubrifikanti: Lubrifikim shtese, me baze silikoni

Karakteristika: Me me shume lubrifikim

Forma: Anatomike, e pershtatshme

Trashesia: 0.070 mm

Gjatesia: 190 mm

Gjeresia: 54 mm

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI LEKLI 2 TRTIRANE
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI STELA VLVlore0694025175
Specifikime
Sipas Linjave Control Condoms
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.