NEW ORGANIC SHOP DISPLAY

In Stock

SKU: 11971

Pershkrimi i produktit

Shampo për meshkuj, për flokët dhe trupin, e pasur me ekstrakte bimësh.
Permban: Ekstrakt Elbi, dellenje dhe lisi.
Përdorimi:
Aplikoni shampon në skalp dhe lëkurë të lagur. Masazhojeni butësisht dhe më pas shpëlajeni me ujë të bollshëm