PROFERT

1 350 Lekë
Suplement ushqyqes me formulë të përqëndruar i cili ndihmon në fertilitetin dhe shëndetin riprodhues tek meshkujt.
Availability: In stock
SKU: 11178

Përbërësit

Sasia per dozim

Përbërësit

Sasia per dozim

L-arginine

125 mg

Vitamina C

60 mg

L-karnitinë

100 mg

Vitamina D3

12.5 µg

Koenzima Q10

5 mg

Vitamina E

67.5 mg

Zink

10 mg

Vitamina B12

5 µg

Selen

50 µg

Vitamina B6

2.5 mg

Acidi folik

300 µg

   

Përdorimi: 1 tabletë, 2 herë në ditë pas ushqimit.

Paketimi: 60 tableta

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI NUTRI Rruga e Dibres Tirane06942697419
Products specifications
Sipas Linjave Pharmacy Laboratories
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.