Propolaid Balsamo Labbra

580 Lekë
Propolaid Lip balsam me shije mjalti eshte formuluar me perberes natyral si Propolis, Aloe Vera, vaj esencial Tea Tree, dhe vitamine E.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Propolaid Lip balsam me shije mjalti është formuluar me përbërës natyral si Propolis, Aloe Vera, vaj esencial Tea Tree dhe vitaminë E. Ka veprim zbutës, hidratues dhe mbron nga agjentët e jashtëm (dielli, era) në të gjitha stinët.
Lip balm ka faktor mbrojtës SPF 20, është hipoalergjik dhe dermatologjikisht i testuar.

Përdorimi: Aplikojeni tek buzët sa herë të jetë e nevojshme.

Paketimi: 5.7 ml

Propolis

Vitaminë E

Vaj Jojoba

Aloe Vera

Vaj esencial Tea Tree

Gjalpë Shea

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, konservantë, paraben, SLES, SLS

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Ema s Pharmacy Emanuela MavriqiTirane Rr Bardhok Biba pll 71/1 shk 1 ap 20694788352
FARMACI KARABINA TIRANERruga Shefqet Musaraj TIRANE692969639
Farmaci Lizeta KorcePrane Pol Qendrore KORCE697592920
FARMACI KRISTI TRKomuna e Parisit_Tirane0692264141 / 0676359096
FARMACI JONA_LULushnje0695747362
Farmaci Blerta Alibali-SHShkoder695485639
FARMACI FLORJAN_DRShkozet_DURRES0695442044
FARMACI BESJONA_TRPrane Freskut _TIRANE697414463 / 0673740870
Farmaci NEXTPHARMATirane Rr. Haxhi Dalliu God. 12 Hyrja 20699150093
FARMACI VALBONATirane0692113487
FARMACI ISI KORCE ( ALMA JORGJI )Korce0698296331
FARMACI ENTELA FRFier0696585091
FARMACI LEDINA_LULUSHNJE0693152939
API ALPHARMA 1Bulevardi "Zogu I" Godina ish-Zeri Popullit Tirane0692030001
FARMACI DOPPEL HERZ TIRANEPrane 21 Dhjetorit TIRANE
Farmaci ERMELINDA MULITABerat0693584274
Farmaci Denisa Tirane Don Bosko Rruga Muzaket 0698694258 / 693177715
FARMACI ELSONA TACI_FIERFIER698244562
Farmaci Nr. 3 (Idajet Cane)-SRPrane Spitalit-Sarande0697574019 , 0692652070
FARMACI PIERIND VODOLushnje0698688363
FARMACI RRAPOTIRANE0696368479
Farmaci Select PharmaTirane Rr Muhamed Gjollesha pll77,shk2,ap150693777046
Farmaci DODA Tirane Rruga Ndreko Rino Nr 7 0682218104, 0683024536
eFarma.AL SHPKTirane ,Rruga Luigj Gurakuqi pll 6 shk 1 ap 2 kt 06999515673 / 0692876876
FARMACI MOZAIKU_TRTIRANE042223571
FARMACI GJERGJI TIRANETirane0695833019
FARMACI DITE E NATE_TRUshtari i Panjohur-TIRANE044313131
Farmaci Orange 019Rr. Siri Kodra ne krah te Q.Shendetsore 3
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
FARMACI DR. PHARMACY(ANDRI CABELI)Prane Kopshtit Zoologjik,RR"Shyqyri Brari"Tirane048847153 / 0695792505
FARMACI MALVINA TIRANEUnaza e re TIRANE0675243933
FARMACI ART PHARMACYRruga Artan Lenja,kompleksi Magnet Tirane0697313191
FARMACI NR. 1 FIERPrane Universitetit Kristal Fier692151539
FARMACI ANI TIRANEPrane Astirit TIRANE693575083
FARMACI INTERNACIONAL-2Tirane0692711228
FARMACI Jurgen Babamusta_DRDurres052237386 / 0692126053
FARMACI FARMALINE TIRANEKodra e Diellit Kristal TIRANE685210718
FARMACI BERLIN-PHARMA NR.1-ELBElbasan,Lagja Kongresi Elbasanit pallati 30/30694274586
Farmaci Matilda Divjaku FR-SheganFier-Shegan0694413396
FARMACI DECKADurres0696526559
FARMACI PETAL FARMA TIRANETIRANE0694008900
FARMACI ELENA FRFier0692113969
FARMACI ORIEN 2 _TRUNAZA E RE -TIRANE
FARMACI LELATirane02356044 / 0685578126
Farmaci Orange farmaci 008Tirane Rruga Muhamed Gjollesha kt10695373300
FARMACI DITE NATE 3_TR TIRANE,Rr"DIBRES"692948817/ 0699853336
FARMACI VERDETirane042254651
FARMACI NERSI (QTU)_TRQTU-TIRANE0672583037
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI FARMATECHTirane0692075901
Farmaci Oligerta Kastrioti-SRQender-Sarande692293656
Farmaci Farmavitta 2Tirane,Rruga Tish Daija kompleksi KIKA
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.