PROSTAMIN tablets

470 Lekë
Suplement ushqyes i rekomanduar për meshkuj mbi 40 vjec, i cili përmirëson funksionalitetin e traktit urogenital dhe të prostatës, duke favorizuar diurezën dhe drenimin e likideve trupore.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 11162

Përbërësit

Sasia per dozim

Ekstrakt i tharë i farave të kungullit (Cucurbita pepo)

200 mg

Ekstrakt i tharë hithre (Urtica dioica)

80 mg

Ekstrakt i tharë nga frutat e Serenoa repens

80 mg

Ekstrakt i tharë nga lëvorja e Prunus africana

25 mg

Vitamina E

6 mg

Zink

5 mg

Vitamina B6

0.7 mg

Përdorimi: 2 tableta në ditë.

Paketimi: 30 tableta

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ABCRruga Don Bosko Tirane0696846777
FARMACI LEDINA_LULUSHNJE0693152939
FARMACI ILIRIA_ELBELBASAN54256711
FARMACI JULI PATOSFier,Patos,Lgj"1 Maji",Rr "koli Marku",Obj 6/60693864030
FARMACI WENDITirane0673138822
FARMACI IRDA FIERFier0692088422 , 0696365063
Farmaci Oligerta Kastrioti-SRQender-Sarande692293656
FARMACI Jurgen Babamusta_DRDurres052237386 / 0692126053
FARMACI GJERMANE_ELBELBASAN0693213844
FARMACI ROMA DurresPerballe Flag ship centre Durres695442044
FARMACI YLLITirane0684043778
Farmaci MIGEN-FRFIER698715494
FARMACI LAURA FARMA (MEDRESEJA) Tirane Tirane MEDRESEJA 0672024631
Specifikime
Sipas Linjave Pharmacy Laboratories
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.