Gentle Cleansing Powder

2 500 Lekë
Puder e tretshme ne uje per pastrimin e lekures mikse. Absorbon yndyren e lekures dhe e le ate te bute.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 1068

Perdorimi: Perzieje pudren me uje, masazhoje ne lekure, shpelaje me uje te vaket.

Paketimi: 100 gr

Perberja: Niseshte misri e hidrolizuar

Silica (silicon dioksidi)

Aminoacide

Polipeptide biosintetike

Nuk permban: Konservante, pa parfum dhe pa gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci ABISTirane Rruga Rrapo Hekali Nj Administrative 130695694145
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Lares, tonik, skrab
Sipas Linjave Janssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.