DEFENCE COLOR VOILE TOUCH

€27.94
Puder transparente per te fiksuar tualetin. Pershtatet me te gjitha llojet e lekures. I dhuron lekures butesi dhe shkelqim natyral. Mund te perdoret mbi cdo fondatine.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2879

Permban:

Mica: I jep shkelqim lekures.

Agjentet teksturizues: Pluhra mikroskopik qe lehtesojne shperndarjen e produktit ne lekure pas aplikimit.

Ekstrakti Bixa Orellana: Ka veti antioksiduese te fuqishme.

Paketimi: 15 g    

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas trupitFytyra
Sipas tipit te produktitMakeup
Sipas LinjaveBionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.