NO DOL gel termico

530 Lekë
Qese me xhel termik, e cila mund te perdoret e ftohte ose e ngrohte.
Disponibiliteti: Ne gjendje
Qesja me xhel mund t� ngrohet n� uj� t� valuar ose n� mikroval� dhe t� p�rdoret p�r dhimbje mesi, reumatiz�m, hipotermi etj. Qesja me xhel mund t� ftohet n� frigorifer p�r t� pakt�n 1-2 or� dhe t� p�rdoret n� rast hematome, distorcioni, traume, hipertermie etj.
 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI KELA_DRDURRES697840347
FARMACI IRDA FIERFier0692088422 , 0696365063
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
FARMACI VALBONATirane0692113487
FARMACI ALKETA CELA FIERFIER0696075226
FARMACI ALBI FIERFier682275543
FARMACI FARMATECHTirane0692075901
FARMACI FLORITirane
FARMACI BIO LINEShkolla Baletit_Tirane0674911797
FARMACI JONA_LULushnje0695747362
FARMACI ENTELA FRFier0696585091
FARMACI ANTIGONI (KRISTIAN-A) DURRESDURRES052232380
FARMACI CANI BURRELBURREL
FARMACI RIALFATirane0697695484
FARMACI VISI (LIQENI)Liqeni_Tirane042463118
FARMACI VERDETirane042254651
FARMACI FISHTA 1Tirane0692304943
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.