Latte Bifasico Lenitivo BIO&VEGAN

€9.23
Qumesht pastrues, bifazik me nje efekt te dyfishte: pastron lekuren nga tualeti dhe cdo papasterti tjeter, si dhe ushtron efekt antirrudhe. Ideal per lekure sensitive dhe kuperoze.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 2199

Permban:

Manjola, liquorice (jamball), aescine, pot marigold (verdhashka) - efekt qetesues.

Acid hialuronik - efekt te fuqishem hidratues dhe antirrudhe.

Uje portokalli - efekt astrigjent dhe relaksues.

Perdorimi: Tundeni para perdorimit. Aplikoni nje sasi te vogel ne nje pambuk dhe beni pastrimin e fytyres. Nuk ka nevoje per shpelarje. Pas pastrimit rekomandohet perdorimi i Magnolia Soothing Face Cream dhe Tonico Lenitivo Bifasico.

Paketimi: 200 ml

Bio. Vegan. E testuar per nikelin.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas trupitFytyra
Sipas tipit te produktitLares, tonik, skrab
Sipas LinjaveDr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.