DEFENCE CLEANSING MILK FACE-EYES-LIPS

2 050 Lekë
Qumesht pastrues per fytyren, syte dhe buzet. Pastron tualetin dhe cdo papasterti me nje veprim te vetem. I pershtatshem per te gjitha tipet e lekures, vecanerisht per lekurat e thata. I testuar oftamologjikisht.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 3022

Permban:

Pastrues te bute: Ndihmojne ne eleminimin e papastertive dhe te make up-it butesisht, por ne menyre efikase, duke e lene lekuren te paster dhe te fresket.

Arginina: Perberes i Faktorit natyral hidratues. Hidraton lekuren dhe e le ate te bute.

Perdorimi: Aplikoni produktin me ndihmen e nje pambuku. Nuk ka nevoje per shperlarje.

Paketimi: 400 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ZALMER_KorceBilisht-Korce694588759
Farmaci Galen PharmaTirane Rruga Kavajes dyqani 5/10693257207
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci MARSITirane Yzberisht Rruga Besim Alla ndertesa 120695881869
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
FARMACI VIOLA 2Tirane0689036318
FARMACI ORGANIC PHARMACI BESMIRA_TRTIRANE,RR" ISLAM ALLA", PLL VJERO,KT 10698400277
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Lares, tonik, skrab
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.