RECTOSTOP ULTRA (Pomade per hemorroide)

830 Lekë
Pomadë e formuluar për përkujdesjen e zonës anale në rast acarimi ose pruriti. Formula ka veti bakteriostatike që mbrojnë nga kontaminimi bakterial dhe gjithashtu ndihmon në rigjenerimin e lëkurës dhe forcimin e enëve të gjakut në atë zonë delikate.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 11171

Përbërësit

 

Oksid Zinku

Ekstrakt Hamamelis Virginiana

Pantenol

Ekstrakt I Aesculus Hippocastanum

Përbërës Aktivë Nga Myroxylon Balsamum (Myroxylon Balsamum Nuk Përfshihet)

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI BOCILagja Beslidhja,Rr.Papa Gjon Pali ll Lezhe0696297455
FARMACI INA MISTO MAMEKOMBINAT_TIRANE0676343504
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
FARMACI SHABA DRDURRES0692865904
FARMACI Albana Shakaj(Ejona)Tirane Rruga Haxhi Dalliu, pallati 200, kt 10692031031
FARMACI GOLD TRTirane0693175717
FARMACI SUELA DURRESDurres0692255499
Farmaci Izmir OsmaniShkoder Dobrac Rruga Nacionale Shkoder koplik0695207185
FARMACI ZALMER_KorceBilisht-Korce694588759
Farmaci SEFAFier Lagjja 15 Tetori Rruga Mico Papuciu0696583432
Farmaci LIZETA TERMINALIKorce Lagjja 9 Rr Kico Greco 0682019477
Farmaci DIELLRr. Don Bosko, Nd. Zona kad 8330 Tirane0696260916
FARMACI FARMAVITA 7_TRDon Bosko Tirane
FARMACI STELA VLVlore0694025175
Farmaci Klara GegaKorce Pojan Lagjja Qender Rruga Liria 0675862454
FARMACI ELSITirane0692423090
FARMACI ORANGE FARMACI 47TIRANE Bulevardi 'Bajram Curri''
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
FARMACI RUBINITirane0692056124
Farmaci ITALIA 10Elbasan Lagjja Shenkoll rruga Thoma Kalefi0697889218
Farmaci Mona TrYzberisht Tirane695224209
FARMACI ALMA QIRKOTirane042240693
FARMACI SHALLARI TIRANEKashar,Yzberisht TIRANE692256740
FARMACI KRISTAL TRTirane0672033736
FARMACI EVITATirane042257187
FARMACI ELA B PG.POGRADEC0693275931
FARMACI ENI PHARMARRUGA E KAVAJES PALLATI 185 TIRANE0695217153
Specifikime
Sipas Linjave Pharmacy Laboratories
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.