RECTOSTOP ULTRA (Pomade per hemorroide)

830 Lekë
Pomadë e formuluar për përkujdesjen e zonës anale në rast acarimi ose pruriti. Formula ka veti bakteriostatike që mbrojnë nga kontaminimi bakterial dhe gjithashtu ndihmon në rigjenerimin e lëkurës dhe forcimin e enëve të gjakut në atë zonë delikate.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 11171

Përbërësit

 

Oksid Zinku

Ekstrakt Hamamelis Virginiana

Pantenol

Ekstrakt I Aesculus Hippocastanum

Përbërës Aktivë Nga Myroxylon Balsamum (Myroxylon Balsamum Nuk Përfshihet)

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI KRISTAL TRTirane0672033736
FARMACI BESJONA_TRPrane Freskut _TIRANE697414463 / 0673740870
FARMACI SUELA (Joana Mihani)Tirane693756402
FARMACI SARA_TRRr.Frosina Plaku_Tirane672067272
FARMACI EVITATirane042257187
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
Farmaci ABISTirane Rruga Rrapo Hekali Nj Administrative 130695694145
FARMACI BETA (kodra e diellit)TRK Diellit-Tirane0696553256
FARMACI FELIX Tirane Tirane Rr.IRFAN TOMINI0696707356
FARMACI ARBA Tirane Tirane Prane urgjences_ish ekspozita698467285
FARMACI LUBONJA TIRANESheshi Willson TIRANE697061217
FARMACI AGIMITIRANE0672009254
Farmaci PURA TiraneRr. Ndre Mjeda Njesia Bashkiake nr 7 Tirane0674000041
FARMACI FARMANORDTirane, Rruga e Kastrioteve 0682062820
FARMACI NEO FARMAKutalli lagja "Qender"god.nje kateshe nr.10 Berat0694328661
FARMACI ARMEN_TRRr"5 Maji", Tirane0692238973
Farmaci KATRORI _TRRr Halit Bega pall 9,shk 2, ap 12,Tirane 0686403760
FARMACI URGJENCA_KOKORCE672022901
FARMACI Albana Shakaj(Ejona)Tirane Rruga Haxhi Dalliu, pallati 200, kt 10692031031
FARMACI RISTOTirane0695758202
FARMACI RX ONE PHARMACYLagja Pavarsia Vlore0694895158
FARMACI JONA_VLVLORE,Lgj"Hajro Cakerri",Rr'Ali Demiraj"kt10699322110
Farmaci DIELLRr. Don Bosko, Nd. Zona kad 8330 Tirane0696260916
FARMACI KRISTI TRKomuna e Parisit_Tirane0692264141 / 0676359096
FARMACI PEPKOLAJ_TRTIRANE 0695764995
Farmaci ONE STOPTirane Paskuqan Rruga Dine Hoxha godina 10685282388/0698817567
FARMACI GOLD TRTirane0693175717
FARMACI ZALMER_KorceBilisht-Korce694588759
FARMACI ILIRIA_ELBELBASAN54256711
Farmaci Perparim JazexhiuBerat0697246152
Farmaci Lizeta KorcePrane Pol Qendrore KORCE697592920
FARMACI VALBONA VLVlore033232702 / 0695809057
Farmaci ParidSarande Lagja nr 1 Rruga Butrinti0695708959
FARMACI BORJANKALagjja Xhevdet Nepravishta_Lushnje0693326777
FARMACI ALD & JONVORE047600060
Specifikime
Sipas Linjave Pharmacy Laboratories
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.