Rigenforte Balsamo Rivitalizzante

750 Lekë
Rigenforte Balsamo Rivitalizzante eshte produkti ideal per floke te dobesuar dhe pa jete.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2586

Rigenforte Balsamo Rivitalizzante është produkti ideal për flokë të dobësuar dhe pa jetë. I pasur me ekstrakte ushqyese, ky produkt parandalon rënien dhe dobësimin ë flokëve. Balsami përvec efektit zbutës, lehtëson krehjen, dhuron volum dhe shkëlqim, për një rezultat që përkon me flokë të mëndafshtë.

Përdorimi: Aplikoni produktin tek skalpi dhe masazhojeni me krëhër gjatë gjithë gjatësisë së flokut, mbajeni për pak minuta dhe pastaj shpërlajeni me ujë të ngrohtë dhe të bollshëm. Mund të përdoret cdo ditë.

Paketimi: Flakon 200 ml

Biotinax

Keratinë

Vaj Argani

Pantenol

Qeliza staminale

Nuk përmban: Parabene, ngjyrues artificial, SLS, SLES

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI Adenisa KerpicaVelabisht Lagja "Qender"Berat0695229985
Farmaci Alpha FarmaciDurres Lagjja 12 Rr.e Deshmoreve0696149320
FARMACI ERION_ELBELBASAN0674720211 ,054245540
Farmaci VODO PHARMATIRANE, Rr. Bedri Karapici 0694435298
Farmaci HASANAJTirane Kamez blv BLU Rruga Roma pallati Union0698121107/ 0674906965
FARMACI BORJANKALagjja Xhevdet Nepravishta_Lushnje0693326777
FARMACI MIA_TR (D.BOSKO)TIRANE,DON BOSKO042205331 / 0694893930
Farmaci BALLOLLI-01Librazhd,lagjja 2 Rr Qazim Murtini pall19 kt 10692624634
FARMACI ZHANI VALIASVALIAS TIRANE0693846940
FARMACI BIOSTirane044302778
Farmaci LINDA_LULgj."�lirimi"-Lushnje698770591
FARMACI NERSI (QTU)_TRQTU-TIRANE0672583037
FARMACI ALAN Tirane Tirane SAUK0676027588 / 698810838
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
Farmaci DODA Tirane Rruga Ndreko Rino Nr 7 0682218104, 0683024536
FARMACI BARDHI H&BShkoder0682097990
FARMACI ELIDA CALI SRSARANDE HIMARE692636344
FARMACI ISI KORCE ( ALMA JORGJI )Korce0698296331
FARMACI INA CELA TIRANEYzberisht TIRANE0692213639
Specifikime
Sipas trupit Floket
Sipas tipit te produktit Balsam
Sipas Linjave ESI
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.