Rigenforte Balsamo Rivitalizzante

750 Lekë
Rigenforte Balsamo Rivitalizzante eshte produkti ideal per floke te dobesuar dhe pa jete.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Rigenforte Balsamo Rivitalizzante është produkti ideal për flokë të dobësuar dhe pa jetë. I pasur me ekstrakte ushqyese, ky produkt parandalon rënien dhe dobësimin ë flokëve. Balsami përvec efektit zbutës, lehtëson krehjen, dhuron volum dhe shkëlqim, për një rezultat që përkon me flokë të mëndafshtë.

Përdorimi: Aplikoni produktin tek skalpi dhe masazhojeni me krëhër gjatë gjithë gjatësisë së flokut, mbajeni për pak minuta dhe pastaj shpërlajeni me ujë të ngrohtë dhe të bollshëm. Mund të përdoret cdo ditë.

Paketimi: Flakon 200 ml

Biotinax

Keratinë

Vaj Argani

Pantenol

Qeliza staminale

Nuk përmban: Parabene, ngjyrues artificial, SLS, SLES

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Pharma Store FloriRr. Kastriotet Ndertesa 83 Tirane0699775702
FARMACI FIRDEUSDurres692180397
FARMACI MELA TIRANERruga Qamil Gurakuqi TIRANE698754994
FARMACI Luljeta Beu Leka_KavajeKavaje0692507060
FARMACI ANTIGONI (KRISTIAN-A) DURRESDURRES052232380
FARMACI ERION_ELBELBASAN0674720211 ,054245540
FARMACI VITALITE_TRTirane,Rr"Ali Demi",Hyrja 1,Ap 3 0696558740
FARMACI JULI PATOSFier,Patos,Lgj"1 Maji",Rr "koli Marku",Obj 6/60693864030
FARMACI BETA _K. ParisitKom Parisit-TIRANE 0694890175
FARMACI ITALFARMA ELElbasan0693370243
FARMACI RUBINITirane0692056124
Farmaci Alba-(Italiane)_ELElbasan692312772
Farmaci Silvapharma_TRRruga e Dibres_TIRANE697738824
FARMACI PRANVERAFier0695880600
FARMACI WESTTirane0694005055
FARMACI BARDHI H&BShkoder
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
Farmaci Perparim JazexhiuBerat
FARMACI IDIALTirane042243844
FARMACI EDEN TIRANEZogu i zi TIRANE0694255869
Farmaci HASANAJTirane Kamez blv BLU Rruga Roma pallati Union0698121107/ 0674906965
Farmaci ORANGE 005 FARMACI Tirane,Rruga Abdyl Frasheri , god 16,hyrja,1ap2
FARMACI LEJDI LAPRAKELAPRAKE_TIRANE0689028598
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.