Rigenforte Lozione Tonica

1 570 Lekë
Rigenforte Lozione Tonica pjese e trajtimit Rigenforte, e pasur me perberes ushqyes, tonifikues dhe forcues per floket dhe rrenjen e tyre.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Rigenforte Lozione Tonica pjesë e trajtimit Rigenforte, e pasur me përbërës ushqyes, tonifikues dhe forcues për flokët dhe rrënjën e tyre. E studiuar për të parandaluar dobësimin ose rënien e përkohshme të flokëve. Nuk i yndyros flokët dhe thahet shpejt. I përshtatshëm edhe për skalp sensitiv.

Përdorimi: Aplikoni produktin cdo mëngjes pas larjes së kokës, tek skalpi dhe masazhojeni me krëhër gjatë gjithë gjatësisë së flokut, pastaj me majat e gishtave vazhdoni masazhin tek skalpi, derisa locioni të përthithet plotësisht. Mos e shpërlani. Produkti i lë flokët të pastër dhe me aromë të mirë. Falë paketimit praktik, produkti mund të shpërndahet në mënyre uniforme, ose të përdorni më shumë aty ku keni nevojë.

Paketimi: Flakon 150 ml

Biotinax

Mentol

Kafeinë

Diamino Pirimidina

Pantenol

Nuk përmban: Parabene, parfum, SLS, SLES

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Silvapharma_TRRruga e Dibres_TIRANE697738824
FARMACI META SHSHKODER
FARMACI ENDI TIRANEPrane Dispancerise-TIRANE042256067
FARMACI MILANO ELBASANElbasan0692110984
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.