Rigenforte Olio Shampoo Antiforfora

Rigenforte shampo vajore kunder zbokthit me ekstrakte natyrale dhe veprim forcues, e pershtatshme per te gjithe llojet e flokeve.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Rigenforte shampo vajore kundër zbokthit me ekstrakte natyrale dhe veprim forcues, e përshtatshme për të gjithë llojet e flokëve. Prania e tensioaktivëve dhe pH fiziologjik 5.5 lejojnë realizimin e një pastrimi delikat, pa acaruar lëkurën e kokës dhe duke ruajtuar ekuilibrin hidrolipid. Falë pranisë së 3 vajrave esencial ky produkt është ideal për larje të shpeshtë dhe në rast skalpi sensitiv.

Përdorimi: Aplikoni produktin në flokë të lagura dhe masazhojeni butësisht, mbajeni për 1-2 minuta dhe pastaj shpërlajeni me ujë të ngrohtë dhe të bollshëm. Mund të përdoret cdo ditë.

Paketimi: Flakon 250 ml

Biotinax

Piroctolamina

Vaj Argani

Pantenol

Vaj nga farat e Lirit

Vaj Jojoba

Diamino Pirimidina

Nuk përmban: Parabene, ngjyrues artificial, SLS, SLES

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI TELMA TIRANERr.5 Maji TIRANE699550237
eFarma.AL SHPKTirane ,Rruga Luigj Gurakuqi pll 6 shk 1 ap 2 kt 06999515673
FARMACI NERSI (QTU)_TRQTU-TIRANE
FARMACI CALLIKU SHIJAK DURRES692050515
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.