Rigenforte Olio Shampoo Antiforfora

1 580 Lekë
Rigenforte shampo vajore kunder zbokthit me ekstrakte natyrale dhe veprim forcues, e pershtatshme per te gjithe llojet e flokeve.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0002

Rigenforte shampo vajore kundër zbokthit me ekstrakte natyrale dhe veprim forcues, e përshtatshme për të gjithë llojet e flokëve. Prania e tensioaktivëve dhe pH fiziologjik 5.5 lejojnë realizimin e një pastrimi delikat, pa acaruar lëkurën e kokës dhe duke ruajtuar ekuilibrin hidrolipid. Falë pranisë së 3 vajrave esencial ky produkt është ideal për larje të shpeshtë dhe në rast skalpi sensitiv.

Përdorimi: Aplikoni produktin në flokë të lagura dhe masazhojeni butësisht, mbajeni për 1-2 minuta dhe pastaj shpërlajeni me ujë të ngrohtë dhe të bollshëm. Mund të përdoret cdo ditë.

Paketimi: Flakon 250 ml

Biotinax

Piroctolamina

Vaj Argani

Pantenol

Vaj nga farat e Lirit

Vaj Jojoba

Diamino Pirimidina

Nuk përmban: Parabene, ngjyrues artificial, SLS, SLES

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Orange farmaci 21Tirane Rr Dibres 385 prane QSUT1
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI KSANTI FARMA TIRANEQyteti Studenti TIRANE0695707146
FARMACI GECI SH.Shkoder0682095045
FARMACI TROPLINI DRDurres0698735629
FARMACI ELIDA CALI SRSARANDE HIMARE692636344
Farmaci ELISA Berat Lagjja OTLLAK Rruga nacionale0694272152/0677176342
Specifikime
Sipas trupit Floket
Sipas tipit te produktit Shampo
Sipas Linjave ESI
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.