Rigenforte shampoo antiforfora

1 270 Lekë
Rigenforte shampoo kunder zbokthit eshte formuluar ne forme "gommage" per te lehtesuar eleminimin e zbokthit nga skalpi dhe yndyren e tepert.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2022

Rigenforte shampoo kundër zbokthit është formuluar në formë "gommage" për të lehtësuar eleminimin e zbokthit nga skalpi dhe yndyrën e tepërt. Prania e tensioaktivëve dhe pH fiziologjik lejojnë realizimin e një pastrimi delikat, pa acaruar lëkurën e kokës dhe duke ruajtuar ekuilibrin hidrolipid.

Veprimi specifik për trajtimin e zbokthit të thatë dhe të yndyrshëm është falë prezencës së Piroctone Olamine, e cila ka veprim antimykotik dhe lufton formimin e zbokthit, gjithashtu dhe falë prezencës së përbërësve të tjerë natyral.

Përdorimi: Aplikoni produktin në flokë të lagura dhe masazhojeni butësisht, mbajeni për 2-3 minuta dhe pastaj shpërlajeni me ujë të ngrohtë dhe të bollshëm. Mund të përdoret cdo ditë.

Paketimi: Flakon 200 ml

Biotinax

Piroctolamina

Squfur

Pantenol

Vaj Tea Tree

Propolis

Mentol

Mente

Lavandë

Nuk përmban: Parabene, ngjyrues artificial, SLS, SLES

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI Rrapaj TRRruga Bajram Curri Tirane 692676212
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI KOPLIKU_SHKODERSHKODER0686012505
FARMACI FISHTA 1Tirane0692304943
FARMACI ZALMER_KorceBilisht-Korce694588759
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
Farmaci SIDITirane Rr Komuna e Parisit pall Pinareve0696706106
FARMACI BEAUTYTirane0697205079
Farmaci London 2 ElbasanElbasan Lagja Skenderbej, Rruga Iliaz Kosova0693776264
FARMACI JONAPHARMA_SHK SHKODER 0686541495
FARMACI SAUKU_TRSAUK,TIRANE682073280
FARMACI BLERTA_TRKodra e Diellit_TIRANE0684000556
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
Farmaci PUPULINA GJEVORI ElbasanStacioni i Trenit-ELBASAN0692211750 / 0692940993
FARMACI BILBIL BAKAJ FierCAKRAN FIER696737903
FARMACI CALLIKU SHIJAK DURRES0699868105 / 0692050515
FARMACI ARBRI TIRANEKAMEZ - TIRANE0696209028
FARMACI EDEN ELBELBASAN0698774700
Farmaci DEA Tirane Baldushk 0697203472
FARMACI MERI_KOKORCE695734749
Mama & Baby Care KazanxhiDurres
FARMACI GECI SH.Shkoder0682095045
Farmaci Silva TIRANEPrane Kopshtit Zoologjik TIRANE0692390029
FARMACI XHULI DRDurres0692932706
FARMACI 2 R-YzberishtYzberisht-Tirane692502230
FARMACI E.SHERRI_LELEZHE, LGJ"BESELIDHJA"0686683404
Farmaci Ajla FarmaTirane,Rruga Artan Lenja fusha aviacionit0696730394
FARMACI PLUSTirane682257704 ,0697110170
FARMACI VJOLA Rr. ELRruga Elbasanit_Tirane0695802865
FARMACI LIRA DHE ROZA TIRANEKAMEZ TIRANE0698468517
FARMACI Adenisa KerpicaVelabisht Lagja "Qender"Berat0695229985
FARMACI SHAMETI DURRESDURRES0697703001
FARMACI ARBA Tirane Tirane Prane urgjences_ish ekspozita698467285
Specifikime
Sipas trupit Floket
Sipas tipit te produktit Shampo
Sipas Linjave ESI
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.