DEFENCE COLOR MASCARA 3D

€16.20
Rimel me efekt 3D: Siguron volum, gjatesi dhe lakim te qerpikeve. I testuar oftamologjikisht ne sy te ndjeshem dhe persona qe mbajne lente.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 3023

Permban:

Perzierje te dyllrave natyral (nga orizi, carnauba):  I japin qerpikeve volum dhe teksture me te dendur.

Gome arabike:  Derivat vegjetal me veti ngjitese, ndihmon ne lakimin e qerpikeve.

Polimere Film-formuese:  Formojne nje shtrese shume te holle qe vesh qerpiket, duke shtuar lakimin dhe gjatesine e tyre.

Perberes forcues: Derivat nga vitamina H (Biotina), favorizon rritjen e qerpikeve me te gjate dhe me te dendur.

Paketimi: 8 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI DALIPI DRDurres0686261268
FARMACI ELONA SPAHIU_PEQINPEQIN686260777 / 0695156215
FARMACI KASA_ELLagja Syrja Dygjeni_Elbasan0699554622 / 0696471086
FARMACI XHELILI Tirane Tirane Allias0697825798 , 0699479409
Kristi GuberajTirane Rruga Lord Bajron0696639171
FARMACI BRAISIN Tirane Tirane UNIVERSITETI BUQESOR ,KAMEZ0692231683
Farmaci Farmavitta 22Tirane Rruga e Barikadave0692033611
FARMACI ERIONI-1 BABRRUBABRRU TIRANE0672080714
FARMACI LEDINA_LULUSHNJE0693152939
FARMACI SINANI_VLRruga Hajredin Haxhiraj-Vlore0682035533
FARMACI BIO PLUS SHPKTIRANE04 2376853
FARMACI FATJONA VLORELagjja 28 Nentori, Objekt nr.40694737049
FARMACI NILA DURRESDURRES0692939476 / 0699415511
FARMACI INA MISTO MAMEKOMBINAT_TIRANE0676343504
FARMACI FLORJAN_DRShkozet_DURRES0695442044
FARMACI FLUTURATirane0697574708
Farmaci Nr. 3 (Idajet Cane)-SRPrane Spitalit-Sarande0697574019 , 0692652070
FARMACI 1 MAJI VloreVlore Lagja 1 Maji Rruga Sazani 0693346450
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
FARMACI Adenisa KerpicaVelabisht Lagja "Qender"Berat0695229985
FARMACI TOP PHARMA Tirane Tirane RR"5 MAJI', QENDRA CONCORD 0672420281 , 0696366714
Farmaci 4 LIFETirane Rruga Sitki Cico pll 3 ap 10698509933
FARMACI ERA 91 TIRANERruga Bill Klinton,njesia Bashk.nr 13 TIRANE0683808008
Farmaci Ajla FarmaTirane,Rruga Artan Lenja fusha aviacionit0696730394
FARMACI FARMAVITTA Rruga Aleksander Moisiu, Hyrja 4, Tirane
FARMACI LIRA DHE ROZA TIRANEKAMEZ TIRANE0698468517
FARMACI KOLISTirane04 2231552 ,0684005030
Farmaci Dorina Prendi Rr.Luigj Gurakuqi Lezhe0693655183
FARMACI GRAND FARMARruga Myslym Shyri,pallati "EURO G.C"Sh.p.k Tirane0692065207
Farmaci Xhepa Tirane,Bathore,Rr Merkuri ,lagjja 70697544432 , 0682756063
FARMACI KSANTI FARMA TIRANEQyteti Studenti TIRANE0695707146
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
FARMACI HANA_TRTIRANE, TEK KOPSHTI BOTANIK0695522161
FARMACI JULI PATOSFier,Patos,Lgj"1 Maji",Rr "koli Marku",Obj 6/60693864030
FARMACI NAKORruga Misto Mame,Lagjja Kongresi Lushnje0695370134
FARMACI BIO LINEShkolla Baletit_Tirane0674911797
FARMACI MEGI_KOKORCE699650596
Farmaci Mati KoKorce Bulevardi Gjergj Kastrioti Zona kadastrale 80696639743
Farmaci Orange Farmaci 017Korce Lagjja 5 shetitorja Fan Noli0698693562
FARMACI ZALMER_KorceBilisht-Korce694588759
FARMACI VIOLA 2Tirane0689036318
FARMACI GALENOS_TRTIRANE, RR'DIBRES"0693645041
FARMACI GOLD TRTirane0693175717
Farmaci Oligerta Kastrioti-SRQender-Sarande692293656
FARMACI MARS FARMA ELBASANELBASAN692940437
Farmaci Nr. 1_Edmir Quka Tirane Tirane Rr. Petro Nini Luarasi0695265035
Farmaci EMIRA OSMANI_LELEZHE
FARMACI BESA TIRANESHKOLLA E KUQE TIRANE
FARMACI ANARruga 5 Maji Tirane0682012282
FARMACI HELPTIKA DEVOLLDevoll Korce0684023127
Specifikime
Sipas trupit Syte
Sipas tipit te produktit Makeup
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.