Rutin 450 mg Veg Capsules

2 400 Lekë
Rutina pastron organizmin nga radikalet e lira dhe promovon shendetin vaskular.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 10784
  • Pastrues i radikaleve të lira
  • Suport për sistemin vaskular

Rutina është një bioflavonoid i ngjashëm me kuercetinën dhe hesperidinën, e cila gjendet në agrume, fruta, por dhe në ushqime të tjera si hikërrori. Rutina pastron organizmin nga radikalet e lira dhe është e mirënjohur për rolin e saj në shëndetin vaskular, ku promovon sistemin e qarkullimit të gjakut dhe ruan integritetin e strukturor të venave dhe kapilarëve.

Përdorimi: 1 kapsulë, 1 deri në 2 herë në ditë e shoqëruar me ushqim.

Paketimi: 100 kapsula

Përmbajtja

Sasia për dozim:

Sasia % vlerës ditore

Rutin
(jo nga agrumet) (sythi i lules Sophora japonica)

450 mg

*

Përbërës tjerë: Celulozë, acid stearik (origjinë bimore), silicë.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI GJERGJI TIRANETirane0695833019
Farmaci Gentiana Marku_TRTirane,Rr'Barrikadave"Turdiu Centre Kt1 0672000911, 0682090056
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
FARMACI KAMEL FARMA Tirane Tirane Pol.Qendrore
DEA ONE SHPKTirane Rruga Myslym Shyri pll nr 56/20696415464 / 0672166172
FARMACI BIO FARMA Tirane Tirane Pol Qendrore 9 Katshet0694067704 , 0696733713
FARMACI ALAN Tirane Tirane SAUK0676027588 / 698810838
Farmaci ORANGE 002 FARMACI SHPKTirane,Rruga Qemal Stafa , pll nr10/780697723161, 0692209778
FARMACI JONAPHARMA_SHK SHKODER 0686541495
FARMACI KIMETITirane0695416577
Farmaci Orkidea Rruga Princ Vidi,ndertesa nr 50/51 Tirane0694848731
FARMACI AMI KAMEZ Tirane Tirane TEK SHINAT E TRENIT KAMEZ0693021055
FARMACI LEJDI LAPRAKELAPRAKE_TIRANE0689028598
FARMACI ORIENTirane0692054446
FARMACI NIKATirane0699150030
FARMACI BIOSTirane044302778
FARMACI BLIRITirane0682030025
Farmaci Elisa_ELELBASAN0693182501 ,0696303788
FARMACI ILIR B-07Tirane042232173 / 0672018278
FARMACI LELATirane02356044 / 0685578126
FARMACI IDIALTirane042243844
FARMACI VERDETirane042254651
FARMACI ERIONI-1 BABRRUBABRRU TIRANE0672080714
Farmaci NEXTPHARMATirane Rr. Haxhi Dalliu God. 12 Hyrja 20699150093
FARMACI EVITATirane042257187
FARMACI REITirane0682384173
FARMACI ROMA 2017_TRTIRANE, Rr"Islam Alla"Pll 4/86,kt l 693992989
FARMACI RUBINITirane0692056124
FARMACI TONI_SAUKSAUK_TIRANE0682073280 / 0692160173
Farmaci Irma Prifti 2L. Skender Libohova Rr. Misto Mamo Lushnje035226413, 0697240613
FARMACI JORA_TRRr.Shkelqim Fusha_Q.Kristal_TIRANE699693169
FARMACI SPAHIUTirane0676008700
FARMACI ARMEN_TRRr"5 Maji", Tirane0692238973
Farmaci SaidorDon Bosko TIRANE0692836769
FARMACI FLORITirane
FARMACI Gerta M.PEZAM Peza_Tirane0697852228 / 0672031594
FARMACI IJONI Tirane Tirane Njesia Bashkiake Nr.9 Rr.Jorda Misja0694441325
FARMACI FLUTURATirane0697574708
Farmaci DITE E NATE 6Tirane Rr Qemal Stafa pll 575/2 shk1 kt 10699910010
Farmaci Sauku 2Rr. ELB Godina 403, Hyrja 2 Tirane0695175374
FARMACI ALD & JONVORE047600060
FARMACI LOGOS TRTIRANE0695444438 / 0698403690
FARMACI EURO FARMA 9_TRTirane04523559 / 0686466038
FARMACI ROI TIRANELagja Paskuqan TIRANE0697307398
Farmaci Eiden Farma TIRANEDon Bosko TIRANE685477876
FARMACI AMOS TRRruga Dritan Hoxha TIRANE044521448 / 0675160534
FARMACI ITALFARMA DRL. 11, Bulevardi kryesor-Durres0689021885
FARMACI E.SHERRI_LELEZHE, LGJ"BESELIDHJA"0686683404
FARMACI SMERALD_TRLagjja AliDemi, Rruga Idriz Dollaku Tirane0672229992 ,0696130206
ELEZI FARM_SH.P.K Tirane Tirane FARMACI BESI- Rr.Qemal Stafa
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
FARMACI ELSONA TACI_FIERFIER698244562
FARMACI EUROFARMA Tirane Tirane D. Bosko0697801275
FARMACI DALIPI DRDurres0686261268
FARMACI ANA 12_TRTirane0697735068
Farmaci Pharma Store FloriRr. Kastriotet Ndertesa 83 Tirane0699775702
FARMACI XHULI DRDurres0692932706
FARMACI ANGJA DURRESDurres0694882744 / 0695621130
FARMACI BONSAI PHARMARruga e Kavajes,Njesia Bashkiake nr10 Tirane0698755020
FARMACI B&B SAUKSauk_Tirane0698767549
FARMACI LIFETirane042245522
FARMACI ALBA DERVISHI_TRMYSLYM SHYRI_Tirane0693625833
FARMACI GRAND FARMARruga Myslym Shyri,pallati "EURO G.C"Sh.p.k Tirane0692065207
FARMACI ESLERLagjja Qemal Stafa,Rr.Daut Borici_Shkoder0697724487
FARMACI ESI-FARMTirane0694844018
FARMACI DEGATirane0682079567
FARMACI ENDI TIRANEPrane Dispancerise-TIRANE042256067
FARMACI RIALFATirane0697695484
FARMACI AGIMI 1 Tirane Tirane Astiri0696563486, 0673225364
FARMACI FARMAIDEATirane696195202
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.