Sapone di Marsiglia Solido

700 Lekë
Sapone di Marsiglia eshte i pasur me ekstrakte ulliri dhe i njohur per vetite e tij antioksiduese, tonifikuese dhe astringjente.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Sapone di Marsiglia është i pasur me ekstrakte ulliri dhe i njohur për vetitë e tij antioksiduese, tonifikuese dhe astringjente. Produkti mund të përdoret shpesh dhe për një kohë të gjatë pasi respekton barrierën hidrolipide dhe mbron lëkurën nga agjentët e jashtëm. Nuk përmban substanca alergjene, parfum, ngjyrues, parabene dhe SLES.

Sapone di Marsiglia pastron dhe hidraton lëkurën deri në thellësi duke i dhuruar asaj elasticitet dhe butësi. Vaji i ullirit është i pasur me substanca që ushqejnë lëkurën dhe e mbajnë të hidratuar.

Paketimi: 200 g

Përbërësit: Vaj ulliri

Estere të Acidit Palmitik

Nuk përmban: Parabene, aroma artificiale, ngjyrues artificial, konsevantë, SLS, SLES

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI REGISA PATOSPatos_Fier0697682829
FARMACI AGIMI 2 - TIRANETIRANE0675668755, 2422955
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI DAJATirane0692654644
FARMACI ORIENTirane0692054446
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.