Sapone di Marsiglia Solido

700 Lekë
Sapone di Marsiglia eshte i pasur me ekstrakte ulliri dhe i njohur per vetite e tij antioksiduese, tonifikuese dhe astringjente.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0952

Sapone di Marsiglia është i pasur me ekstrakte ulliri dhe i njohur për vetitë e tij antioksiduese, tonifikuese dhe astringjente. Produkti mund të përdoret shpesh dhe për një kohë të gjatë pasi respekton barrierën hidrolipide dhe mbron lëkurën nga agjentët e jashtëm. Nuk përmban substanca alergjene, parfum, ngjyrues, parabene dhe SLES.

Sapone di Marsiglia pastron dhe hidraton lëkurën deri në thellësi duke i dhuruar asaj elasticitet dhe butësi. Vaji i ullirit është i pasur me substanca që ushqejnë lëkurën dhe e mbajnë të hidratuar.

Paketimi: 200 g

Përbërësit: Vaj ulliri

Estere të Acidit Palmitik

Nuk përmban: Parabene, aroma artificiale, ngjyrues artificial, konsevantë, SLS, SLES

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI VALBONA VLVlore033232702 / 0695809057
FARMACI SIENA _Orikum-VloreORIKUM-VLORE
Farmaci Mega LacLac Lagj. Nr3 Rr. Unaza, Ndr. 1kateshe0676200952
Specifikime
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Lares, tonik, skrab
Sipas Linjave ESI
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.