Crema di Sapone al Karite

€7.45
Sapun delikat, hidratues dhe zbutes per lekuren. I pasur me gjalp shea 40%, vaj palme dhe kokosit te cilet e bejne te pershtatshem per fytyren, duart dhe trupin. I pershtatshem per lekure shume te thate dhe per lekure sensitive te femijeve.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2968

Paketimi: 100 g

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas trupitFytyra
Sipas tipit te produktitSapun
Sipas LinjaveDr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.