TRIDERM MARSEILLE SOAP 500 ml

€12.56
Sapun i lengshem qe pastron butesisht edhe lekuren me te ndjeshme. Aplikohet ne fytyre dhe ne trup. I pershtatshem per te gjithe familjen.
Availability: In stock
SKU: 10057

Krijuar ne forme te lenget, i bazuar vetem ne vajra vegjetal te sapunifikuar, duke ruajtur te gjitha virtytet e tradites se lashte dhe te thjeshte te sapunit Marseille. Ideal per larjen e shpeshte te lekures.

Permban:

Sapunet e fraksionit te acidit yndyror: Surfaktantet natyral te perfituar nga pjesa me e cmuar e acideve yndyrore vegjetal.

Glicerine (10%):  Zbut dhe hidraton lekuren.

Derivat i celulozes: Agjent qe rrit konsistencen e produktit.

Agjent zbutes: Perberes qe krijojne nje shtrese e cila siguron mbrojtje te lekures.

Perdorimi: Aplikojeni si cdo sapun tjeter te lengshem.

Paketimi: 500 ml

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI E.SHERRI_LELEZHE, LGJ"BESELIDHJA"0686683404
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI Luljeta Beu Leka_KavajeKavaje0692507060
FARMACI ANROFARM PGPogradec0692531404
FARMACI BIO LINEShkolla Baletit_Tirane0674911797
FARMACI ALAN Tirane Tirane SAUK0676027588 / 698810838
FARMACI FISHTA 1Tirane0692304943
FARMACI RAMI 1 TIRANERR"GJERGJ LEGISI",LAPRAKE, TIRANE
FARMACI ALFA PGPogradec0692055145
Farmaci Gentiana Marku_TRTirane,Rr'Barrikadave"Turdiu Centre Kt1 0672000911, 0682090056
Products specifications
Sipas trupit Trupi
Sipas tipit te produktit Sapun
Sipas Linjave Bionike
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.