Saponette Scrub Cell OFF BIO&VEGAN

€17.82
Sapun organik me efekt skrabi i cili lufton celulitin dhe parandalon plakjen e lekures.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0637

Permban Arthrospira, alga deti te pasura me proteina, vitamina dhe minerale te cilat ndihmojne ne eleminimin e yndyrnave dhe lengjeve te teperta nga organizmi. Farat e kajsise ne trajte granulash ndihmojne ne rigjenerimin qelizor, ndersa bullguri e ben lekuren me te bute dhe tonifikuar. Nuk permban jod.

Perdorimi: Gjate dushit, pas njomjes e masazhon ne lekure me levizje rrethore. Lereni te veproje per 2 minuta dhe me pas shpelajeni. Mund te perdoret cdo dite.

Paketimi: 2 x 100 g

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas trupitTrupi
Sipas tipit te produktitSapun
Sipas LinjaveDr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.