Intensive Face Scrub

€35.64
Scrub per te gjitha llojet e lekures.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 1769

- Efekt eksfoliues, largon qelizat e vdekura te lekures dhe zbut epidermen.

- Parandalues i njollave dhe akneve.

- Stimulon mikroqarkullimin e lekures.

Perdorimi: Aplikoni Intensive Face Scrub ne lekure dhe masazhojeni per disa minuta dhe shpelajeni me uje te bollshem.Perdoret 1 deri 2 here ne jave.

Keshille: Perdorimi i cdo scrub-i ne lekure, e ben epidermen sensibile ndaj rrezeve UV. Keshillohet perdorimi i nje kremi mbrojtes si psh: Face Guard Advanced.

Paketimi: 50 ml

Perberja: Berthama te frutit te pjeshkes

Vaji Macadamia

Nuk permban: Konservante, parfum dhe gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ANROFARM PGPogradec0692531404 / 0682758824
FARMACI KEIDA HABILIDurres Rruga Deshmoret Ap.Nr.14 Durres0694065792
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Lares, tonik, skrab
Sipas Linjave Janssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.