Contorno Occhi-Labbra BIO&VEGAN

€12.56
Serum antirrudhe me efekt lifting per zonen rreth syve dhe buzeve. Mund te perdoret diten dhe naten.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 0645

Permban:

Vaj argani, gjalpe shea dhe vitamina - ushqejne lekuren dhe ushtrojne nje efekt te fuqishem antirrudhe.

Acid hialuronik me tre pesha te ndryshme molekulare - i ben buzet te duken me te konturuara dhe me me shume volum.

Perdorimi: Aplikoni serumin ne mengjes dhe ne mbremje, ose sipas nevojes.

Paketimi: 10 ml

Bio. Vegan. E testuar per nikelin.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas trupitSyte
Sipas tipit te produktitKrem
Sipas LinjaveDr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.