Epigenetic Serum 15 ml

3 000 Lekë
Serum epigjenetik i cili minimizon ndryshimin e qelizave te lekures te shkaktuara nga faktoret e jashtem.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 10237

Studimet e fundit shkencore kane treguar se genet nuk percaktojne gjithcka per lekuren tone si menyra e jeteses apo regjimi ushqimor. Produktet qe perdorim ne lekure ndikojne shume ne pamjen e saj.

Serumi Epigjenetik:

- Minimizon ndryshimin epigenetik te qelizave te lekures te shkaktuara nga faktoret e jashtem

- Rivitalizon lekuren

- Redukton rrudhat

- Rrit rezistencen ndaj stresit oksidativ

- Rrit shkelqimin e lekures

Perdorimi: Aplikoni cdo mengjes dhe mbremje.

Paketimi: 15 ml

Perberja: Agjent Epigenetik (calendula oficinalis)

Acid Hialuronik

Izomerati I sakaridit

Nuk permban: Konservante, parfum dhe gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ARLINDI DurresDURRES, lagjja 15 Rr Petrit Llaftiu0695155677
FARMACI ITALB PHARMATirane0686015696
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Serum
Sipas Linjave Janssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.