Pro Immune Serum

€25.92
Serum i cili forcon barrieren e lekures sensitive.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 10224

- Mbron lekuren nga stresi oksidativ

- Rrit aftesine mbrojtese te lekures nga faktoret e jashtem (ajri i ndotur, ndryshimet e temperatures, rrezatimet uv)

- Redukton rrudhat e shkaktuara nga dehidratimi i lekures

- Hidraton dhe shkelqen lekuren tuaj

Perdorimi: Aplikoni serumin 2 here ne dite. Lereni te absorbohet dhe me pas vendosni kremin e dites.

Ideale eshte perdorimi i Pro immune serum me Anti-pollution cream.

Paketimi: 30 ml

Perberja: Beta glukan

Ektoina

Acid hialuronik

Alantoina

Bisabolol

Vitamin E

Izomerat i sakaridit

Nuk permban: Konservante, parfum dhe gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Serum
Sipas Linjave Janssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.